Czas Reakcji
Radio Szczecin » Czas Reakcji » ARCHIWUM - 2018

19.09.2018

Nasza Słuchaczka poinformowała nas o zaniepokojeniu mieszkańców Gryfina jakością wody w Gryfinie. Podobno woda jest pobierana z ujęcia, które było zanieczyszczone już 10 lat temu, a niektórzy gryfinianie po jej spożyciu źle się czują.
Zdaniem naszego gościa woda jest bezpieczna dla mieszkańców i spełnia wszelkie normy. "Ujęcie Tywa nie było nigdy wyłączone w całości z dostawy wody. Wyłączona była z użycia tylko jedna ze studni. Woda była zbadana przed uruchomieniem studni i w trakcie pracy studni" - uspokajał na naszej antenie Dariusz Pasik, kierownik Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Gryfinie.

Słuchacz, Pan Mieszko, pisze: "Przepiękna stacja do ładowania "elektryków" przy placu Jakuba Wujka. Kto przygotował projekt? Kto uzgodnił? Kto odebrał? Gdzie 10 metrów od przejścia dla pieszych? Gdzie 10 metrów od skrzyżowania?".
"Ładowarka stoi w obrębie skrzyżowania oraz skrajni drogowej. Zgodnie z przepisami, skrajnia drogowa wynosi od 50 cm do 2 metrów, a więc każde urządzenie w pasie drogowym musi stać oddalone od krawężnika minimum 50 cm. To urządzenie stoi oddalone o 20 cm" - mówił Arkadiusz Kuzio z Akademii Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Szczecinie. "Trwają rozmowy na temat ewentualnego przesunięcia ładowarki lub przygotowania organizacji ruchu w taki sposób, aby wszystko było zgodne z zasadami ruchu drogowego" - mówiła w naszej audycji Hanna Pieczyńska, rzeczniczka Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego.

Pani Krystyna musiała wyprowadzić się ze swojego mieszkania w związku z remontem oficyny. "Powinnam być szczęśliwa, że Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych chce remontować nasze oficyny, aby było piękniej, wygodniej i... kilka razy drożej. Tylko są kłopoty z mieszkaniami zastępczymi. Mam przez to stracone nerwy. Jestem samotna więc mają kłopot, jakie mi dać mieszkanie. Lepszego niż to, które posiadam - nie można" - żali się Słuchaczka. Na jakich zasadach przyznawane są mieszkania zastępcze? Naszym gościem był rzecznik miasta ds. mieszkalnictwa Tomasz Klek.

Nasz Słuchacz oglądał mecz Pogoni Szczecin z Koroną Kielce na stadionie wraz ze swoim wnuczkiem. Był zbulwersowany wulgaryzmami, które wyśpiewywał lider kibiców, podczas meczu. "W strefie rodzinnej było mnóstwo rodziców z dziećmi. Mój wnuczek ma siedem lat i mimo woli to słyszy..." - mówił zmartwiony. Co z dziećmi, które przychodzą na mecze i słuchają wulgarnych przyśpiewek? Czy władze klubu mają jakiś wpływ na stowarzyszenie kibiców? W tej sprawie wypowiadał się Krzysztof Ufland, dyrektor komunikacji i rzecznik prasowy Pogoni Szczecin.

Pani Anna: Bardzo proszę o interwencje w sprawie prac drogowych na ulicy Pyrzyckiej w szczecińskiej Płoni. Na ciągle zmieniającym sie ( długim ) odcinku drogi można jedynie jechać slalomem ( 4-5 odcinków remontowanych , wyłączonych z ruchu ). Nie ma świateł umożliwiających płynny ruch, a jadący od strony Pyrzyc mogą sie poruszać tylko dzięki uprzejmości innych kierowców . Powoduje to nie tyko korki, ale i sytuacje bardzo niebezpieczne , zagrażające zdrowiu i życiu . W godzinach rannych i popołudniowych zdarza sie całkowita blokada ulicy z powodu braku uregulowania ruchu.
Zaprasza Janusz Wilczyński

18.09.2018

Na osiedlu Nowa Cukrownia, na szczecińskich gumieńcach, w kilku blokach zabrakło wody. Jak wyjaśnił Grzegorz Kecman - prokurent firmy Alsecco, która wybudowała bloki, winne są zawory które odcinają wodę do części mieszkaniowej tak aby odpowiednie ciśnienie zachować w części przeciwpożarowej w przypadku spadku ciśnienia w sieci wodociągowej. Otrzymaliśmy zapewnienie, że problem nieprawidłowej pracy zaworów zostanie wkrótce rozwiązany.

Na najbliższym posiedzeniu Komisji ds Sportu w Radzie Miasta Szczecina będzie podjęty temat zniżek dla młodzieży w przedziale wiekowym od 16 do 18 lat za wstęp na baseny w SDS. Taką deklarację złożył Marek Kolbowicz - przewodniczący komisji.

Firma Kwadra, która remontuje basen przy Szkole Podstawowej nr 10 w Szczecinie nie płaciła swoim pracownikom. Ci zmuszeni byli zaprzestać pracy. Jak mogą odzyskać swoje pieniądze. O tym mówiła Iwona Lelo-Kędzierska z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Szczecinie.
Zaprasza Krzysztof Kukliński

17.09.2018

Nasza stała Słuchaczka, napisała do nas w sprawie godzin otwarcia Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie. "Zdziwienie moje wzbudził fakt, że (...) w szczecińskim WORD egzaminy odbywają się od ok. 08:00 do ok. 14:30. Niestety, od 07:00 do 15:00 pracuję... " - napisała Słuchaczka. (De facto odbywają się w godzinach 7.10-14.20 - przyp. red.) "W soboty mamy przeprowadzane egzaminy w Barlinku. W czwartki pracujemy krócej do 15:30, natomiast w poniedziałki, wtorki oraz środy do godziny 16:00" - mówił na naszej antenie Cezary Tkaczyk, Dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Szczecinie. "Po godzinie 15:00 kursanci niechętnie zapisywali się na egzamin. Jeśli będą chętni, to my oczywiście rozważymy taką ewentualność" - tłumaczył podczas audycji.

Kierowcy autobusów i motorniczy w tramwajach często zauważani są ze słuchawkami w uszach podczas kierowania. Czy powinni je mieć?"Jest to kategorycznie zabronione. Obowiązują nas zasady bezpieczeństwa i zdrowy rozsądek" - mówił ekspert motoryzacyjny, biegły sądowy w zakresie ruchu drogowego Marek Młodożeniec.

Na jeziorze Miedwie stoi od ponad 70 lat Torpedownia. Posiada ona dużą wartość historyczną. Jest jednak bardzo zaniedbana... . "Sytuacja wygląda tak, że ani Wojsko ani Skarb Państwa nie wyraziły zainteresowania, aby o to miejsce zadbać" - informował nasz gość, Michał Kaczmarek, rzecznik prasowy Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

Pani Agnieszka ma wiosenną informację. "W niedzielę oniemiałam. Na jesiennych kasztanowcach pojawiła się wiosna.Nowe pędy zielonych listków i kwiaty. Przyroda nam szaleje, a jednocześnie zachwyca."

Pan Wojciech napisał: Kiedyś Czas Reakcji pomógł załatwić sprawę na Prawobrzeżu za pętlą autobusową, dotyczącą garaży i śmieci. No cóż, na nowo temat powraca i szkoda, że nie w pozytywnym znaczeniu.

Publikujemy także list otwarty naszego Słuchacza Macieja Cieplaka w sprawie uciążliwości fabryki nawozów Fosfan SA.
Zaprasza Janusz Wilczyński

14.09.2018

W związku z zamknięciem Trasy Zamkowej podróż tramwajami nr 2, 7, 8 oraz autobusami 61, A, B, C, G, H, 522, 531 i 532 będzie do poniedziałkowego poranka - o szczegółach mówiła rzeczniczka ZDiTM Hanna Pieczyńska.

Wczoraj opublikowaliśmy film przedstawiający stan jednego z ujęć wody w Dobrej w powiecie łobeskim. Dziś naszym gościem był prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej Przemysław Banasiak.

Mieszkańcy Tanowa od wielu lat czekają na remont drogi i budowę kanalizacji. Sęk w tym, że najpierw trzeba wybudować kanalizację, za co odpowiedzialna jest gmina Police, a potem dopiero zająć się drogą - tę inwestycję ma prowadzić Zarząd Dróg Wojewódzkich w Koszalinie, który od dawna deklarował gotowość. Na jakim etapie jest budowa kanalizacji? O tym mówił zastępca burmistrza Polic Jakub Pisański.

W audycji powróciliśmy także do sprawy zanieczyszczonego powietrza przy fabryce Fosfan S.A. W tej sprawie wczoraj odbyło się posiedzenie komisji gospodarki, rewitalizacji i ochrony środowiska szczecińskiej Rady Miasta. Naszym gościem był przewodniczący tej komisji radny Marek Duklanowski.

Mamy już (niestety) pierwszą dewastację kładki na Pomorzanach - o czym informuje nasz stały Słuchacz, pan Paweł.

Trwa inwestycja ZWiK na ul. Przyszłości w Płoni. Tworzą się korki, dochodzi do niebezpiecznych sytuacji o czym informują nasi Słuchacze, m.in. pani Anna. Niestety jak wyjaśnia ZWiK - nie ma możliwości zorganizowania tam ruchu wahadłowego, sterowanego ręcznie lub światłami.
Zaprasza Janusz Wilczyński

13.09.2018

Nasz Słuchacz odwiedził jedno z ujęć wody w Dobrej Nowogardzkiej. To co zobaczył postanowił uwiecznić na filmie.. Jutro w audycji wystąpi prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej.

Nasz Słuchacz, pan Sebastian mieszka w bloku przy ul. Wyzwolenia 67. W budynku są pluskwy i karaluchy, na zewnątrz piętrzą się sterty śmieci. Naszym gościem był rzecznik Szczecina ds. mieszkalnictwa Tomasz Klek.

Nasza Słuchaczka kupiła temblak przez internet w jednej z sieciowych aptek. Towar odebrała w aptece. Jak się okazało temblak był za duży, ale oddać go nie mogła, sklep odmówił zwrotu. Niestety to zgodne z prawem mówiła Miejski Rzecznik Konsumenta Longina Kaczmarek.

Torpedownia na jeziorze Miedwie jest dewastowana, odbywają się tam imprezy, jest tam pełno śmieci i odchodów. Terenem administruje spółka Wody Polskie. Czekamy na komentarz, dziś naszym gościem był Marcin Lewicki z Urzędu Gminy w Kobylance.

Film od naszego słuchacza
Zaprasza Krzysztof Kukliński

12.09.2018

Mieszkanka Szczecina, od kilku miesięcy blokująca m.in. autobusy swoim skuterem elektrycznym, wczoraj wieczorem potrąciła pasażera na przystanku. Mężczyzna musiał pojechać do szpitala. Wczoraj kobieta zdezorganizowała też obrady sesji szczecińskiej Rady Miasta. Czy i jak można zaradzić tego typu sytuacjom? Naszymi gośćmi były rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie nadkom. Alicja Śledziona i rzeczniczka ZDiTM Hanna Pieczyńska.


W audycji powróciliśmy do tematu sytuacji niepełnosprawnych, korzystających z hali Netto Arena Szczecin. Naszym gościem był prezes spółki Arena Szczecin Operator Norbert Rokita.

Nasz Słuchacz ma chorą córkę, jak się okazuje na opis z badania tomografem w szpitalu na Pomorzanach musi czekać aż 2 miesiące. Naszym gościem była rzeczniczka placówki Bogna Bartkiewicz.

Naszych Słuchaczy przez kilka tygodni interesował samochód zaparkowany w Al. Piastów.

Zaprasza Janusz Wilczyński
Film z Postu na Grupie Pani Balbina w Akcji - facebook.pl

11.09.2018

Część mieszkańcy Wołczkowa narzeka na brak kanalizacji. to zmora wielu miejscowości. Czy to się zmieni, jakie plany inwestycyjne ma gmina Dobra? Naszym gościem była wójt Teresa Dera.

Pani Danuta najpierw wynajęła a potem wykupiła mieszkanie komunalne od stargardzkiego TBS. Jak się okazało - z zameldowanym lokatorem, którego na dodatek poszukuje policja. Pani Danuta była naszym gościem, mamy też odpowiedź z TBS: " Uprzejmie informuję, że sprawa jest już pozytywnie zakończona. Pan A. został wymeldowany z lokalu, o czym właściciele lokalu zostali poinformowani telefonicznie w dniu dzisiejszym. Dodatkowo otrzymają kurierem pismo z Wydziału Spraw Obywatelski Urzędu Miejskiego potwierdzające ten fakt."

W szpitalu wojskowym przy ul. Piotra Skargi ma być zlikwidowany oddział hematologii - alarmują nasi Słuchacze. Naszym gościem był zastępca Komendanta ds. lecznictwa 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią SPZOZ Robert Salamon.

Tajemnicza budowla ne terenie elektrowni na Pomorzanach zwróciła uwagę naszego stałego Słuchacza, pana Jacka. Naszym gościem był Jacek Śniegowski, dyrektor techniczny Zespołu Elektrowni Dolna Odra.
Zaprasza Krzysztof Kukliński

10.09.2018

Napisał do nas stały Słuchacz: "ponad 10 dni temu podczas kolizji pojazdów na rondzie Hakena został uszkodzony ten oto znak. Osobiście jeszcze tego samego dnia zgłosiłem sprawę do ZDiTM. Nadal żadne służby nie naprawiły tego znaku." Przekazaliśmy sprawę ZDiTM..

Metalowy element spadł z sufitu autobusu linii nr 78, niewiele brakowało, by doszło do tragedii. Było to ok. 15 w ub. czwartek - informują nasi Słuchacze, m.in. pan Michał. Nie odnotowaliśmy takiego zdarzenia - mówiła Hanna Pieczyńska z ZDiTM.

Już 6 samochodów spłonęło na terenie ogrodów działkowych w Radziszewie. Działkowcy boją się zostawiać swoje auta, tym bardziej, że to kolejne tego typu zdarzenia w tamtym rejonie. Naszym gościem był prezes ROD "Rekreacja" w Radziszewie Krzysztof Jakubowski.

We wraku przy rondzie Siwka w Szczecinie nocują dwie osoby - informuje nas Słuchacz. Jutro pojazd będzie odholowany - informuje rzeczniczka Straży Miejskiej w Szczecinie Joanna Wojtach.

Nasza Słuchaczka prowadziła firmę, płaciła składki. Gdy był w ciąży zawiesiła prowadzenie działalności gospodarczej, przestała (za radą księgowej) płacić składki. Teraz niestety nie ma żadnych świadczeń z tym związanych. Naszym gościem był rzecznik szczecińskiego oddziału ZUS Karol Jagielski.
Zaprasza Janusz Wilczyński

07.09.2018

Piłkarski klub Pogoń Szczecin ma od dziś swój pociąg. Jeden skład Przewozów Regionalnych jest wymalowany w granatowo-bordowych klubowych barwach. Czy będzie jeździć do Poznania, kibice obu drużyn od dawna nie darzą się sympatią? - pytają nasi Słuchacze. Bez obaw, pociąg będzie jeździć po naszym województwie, tego wymagają zapisy kontraktu związane m.in. z unijnym dofinansowaniem - mówił dziś w audycji dyrektor Oddziału Zachodniopomorskiego Przewozów Regionalnych Andrzej Chańko.

Szczeciński Dom Sportu zmieniła zasady z korzystania z saun. Powód - nieobyczajne zachowanie niektórych użytkowników. Do tej pory w obiekcie były dwie sauny, z których mogli korzystać zarówno mężczyźni jak i kobiety, mieliśmy jednak skargi na panów. Dlatego teraz wprowadzamy zasadę - jedna sauna jest dla mężczyzn, druga dla kobiet - mówił Dariusz Sadowski z biura prasowego Urzędu Miasta w Szczecinie.

Nasz Słuchacz zaobserwował, że na jednej z budów prowadzonych przez STBS prawnicy często chodzą do pobliskiego sklepu po piwo. Kontrolujemy tę budowę - zapewniał Tomasz Klek, rzecznik miasta ds. mieszkalnictwa.

Nasza Słuchaczka ma niepełnosprawnego syna, miała problem z zaparkowaniem aut w pobliżu skrzyżowania ul. Langiewicza z ul. Królowej Jadwigi w Szczecinie. Sprawę zna rzeczniczka Straży Miejskiej w Szczecinie Joanna Wojtach.
Zaprasza Janusz Wilczyński

06.09.2018

Kolejny pożar wybuchł wczoraj wieczorem na szczecińskich Gumieńcach na terenie byłej jednostki wojskowej. Napisała do nas m.in. pani Iza: "Przesyłam zdjęcia jak się pali i co doleciało na nasze osiedle w Warzymicach. Ile jeszcze dni to będzie trwało? Aż właściciel oczyścić sobie teren naszym kosztem? Ciekawa jestem jakie jest stanowisko właściciela w tej sprawie. Co zrobił aby zapobiec zdarzeniom? Lepsze ogrodzenie, monitoring, stróż? Zwyczajnie po ludzku powiem że jestem wkurzona, smród, wdychanie oparów, pranie na dworze do poprawki, samochód brudny od resztek spalenizny a najbardziej że "nasze" dzieciaki to wdychają". Tymczasem jak się okazuje teren po byłej jednostce nie jest objęty ochroną, "ochrona fizyczna została zdjęta w ubiegłym roku, by nie ponosić kosztów ochrony zdewastowanych budynków" - informuje o tym Agencja Mienia Wojskowego w Szczecinie. Efekt - blisko 60 pożarów w tym roku i policyjne śledztwo. Na razie jednak sprawca nie jest uchwytny - mówiła w audycji nadkomisarz Alicja Śledziona, rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. Naszym gościem był też mł. bryg. Piotr Tuzimek, rzecznik Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie.

Nasi Słuchacz, który jest niepełnosprawny ma zastrzeżenia do organizacji meczów polskiej reprezentacji w siatkówce. Naszym gościem był prezes spółki Arena Szczecin Operator, która zarządza halą Netto Arena Norbert Rokita.

Kiedy będą wiaty autobusowe w Kliniskach? Na to pytanie naszego Słuchacza, pana Leszka odpowiadał Jerzy Wysocki z Urzędu Miasta w Goleniowie.

Zaprasza Janusz Wilczyński
567891011

FOTOGALERIA

18.03.2019
15.03.2019
15.03.2019
12.03.2019
08.03.2019
08.03.2019
08.03.2019
07.03.2019
06.03.2019
06.03.2019
© Polskie Radio Szczecin SA. Wszystkie prawa zastrzeżone.Regulamin korzystania z portaluPolityka prywatnościBiuletyn Informacji Publicznej

Szanowny Użytkowniku.

Poniżej zebraliśmy informacje dotyczące zasad przetwarzania Twoich danych osobowych wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwanym dalej RODO). Prosimy o ich przeczytanie – nie powinno to zająć zbyt wiele czasu. Z niniejszego opracowania dowiesz się jakie obowiązki ma Administrator, jakie przysługują Ci prawa oraz w jaki sposób z tych praw korzystać. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z nami.

Przechodząc do serwisu lub klikając w prawym górnym rogu tej informacji, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych oraz na wskazane poniżej działania.

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne technologie

W naszych serwisach wykorzystujemy pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) i inne pokrewne technologie, mające na celu:

Zakres wykorzystywania plików cookies możesz zdefiniować w ustawieniach wykorzystywanej przez Ciebie przeglądarki. Bez wprowadzenia zmian ustawień, informacje w plikach cookies mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej szczegółów znajdziesz w Polityce prywatności .

Co to są dane osobowe?

Dane osobowe to informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej. Mogą to być m.in. imię i nazwisko, adres e-mail czy numer telefonu. W zakresie korzystania z takich jak nasz serwisów internetowych wyróżnia się również dane osobowe takie jak jak adres IP użytkownika, informacja o dotychczasowej aktywności użytkownika, informacja zbierana za pośrednictwem tzw. plików cookies, a także podobnych technologii. Jeśli dany plik cookie nie zawiera danych osobowych, ale możliwe jest zestawienie informacji z tego pliku z inną informacją pozyskaną od Ciebie, tzn. jeśli jest możliwość zidentyfikowania Twojej osoby – takie pliki cookies są również objęte ochroną wynikającą z przepisów dotyczących bezpieczeństwa danych osobowych.

Pliki cookies, potocznie zwane "ciasteczkami” są plikami, w których podczas przeglądania strony internetowej, zapisują się pewne informacje trafiające ostatecznie do urządzenia końcowego (np. komputera lub smartfona). Pliki cookies mają wiele funkcji – od umożliwiających prawidłowe funkcjonowanie naszego serwisu internetowego, po pozwalające na zachowywanie preferencji użytkownika, jak również personalizowanie stron internetowych w zakresie wyświetlanych treści oraz dostarczanych reklam.

Co powinieneś wiedzieć w zakresie bezpieczeństwa Twoich danych osobowych w związku z RODO

 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Polskie Radio Szczecin S.A. z siedzibą przy al. Wojska Polskiego 73, 70-481 Szczecin (zwane dalej „Rozgłośnią”).
 2. Na mocy art. 37 ust. 1 lit. a) RODO został powołany Inspektor Ochrony Danych (IOD), który nadzoruje sferę przetwarzania danych osobowych w Rozgłośni. Z IOD możesz skontaktować się pisząc na adres podany powyżej lub na adres mail iod@radioszczecin.pl . Inspektor chętnie pomoże we wszystkich kwestiach związanych z ochroną danych osobowych, w szczególności udzieli odpowiedzi na pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych.
 3. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu :
 4. Rozgłośnia przetwarza Twoje dane osobowe w ściśle określonym, minimalnym zakresie niezbędnym do osiągnięcia celach, o których mowa powyżej.
 5. Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione innym podmiotom. Podstawą ww. działania mogą być przepisy prawa (np. ZUS, administracja skarbowa, wymiar sprawiedliwości) lub właściwie skonstruowane, zapewniające bezpieczeństwo danym osobowym, umowy powierzenia danych do przetwarzania podmiotom trzecim, z którymi współpracuje Rozgłośnia (np. z podmioty sektora teleinformatycznego i telekomunikacyjnego, usług analitycznych i marketingowych).
 6. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej wyłącznie za Twoją jednoznaczną zgodą uzyskaną po uprzednim przestawieniu zasad i potencjalnych skutków takiego przekazania oraz spełnieniu szeregu wymogów określonych zapisami RODO.
 7. W przypadku wskazanym w pkt 5 i 6 Twoje dane będą zabezpieczone w sposób zapewniający im poufność z wykorzystaniem właściwych rozwiązań technicznych i technologicznych zgodnych z dobrymi praktykami stosowanymi w procesie bezpiecznego przetwarzania danych osobowych.
 8. Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celu dla jakiego zostały zebrane, zgodnie z terminami archiwizacji określonymi przez ustawy szczególne oraz ustawę z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz.U. z 2018 r., poz. 217), a w przypadku gdy były przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgody – do momentu jej wycofania.
 9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przysługuje Ci prawo do:
 10. Z powyższych uprawnień można skorzystać bezpośrednio w siedzibie Polskiego Radia Szczecin S.A., kierując korespondencję na adres siedziby Administratora lub na adres poczty elektronicznej Inspektora Ochrony Danych.
 11. Jeżeli uznasz, iż przetwarzanie dotyczących Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na adres: Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa
 12. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale w zależności od sytuacji może być wymogiem ustawowym lub umownym. W szczególnych przypadkach niepodanie danych może warunkować realizację działań których jesteś Podmiotem (w tym zawarcie umowy).
 13. Twoje dane będą mogą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu polegającemu na profilowaniu. Personalizujemy treści i reklamy a także poddajemy analizie aktywność na stronie i w Internecie. Jednym ze sposobów przetwarzania przez nas danych osobowych jest tzw. profilowanie, które polega na tym, że możemy w oparciu o Twoje dane tworzyć dla Ciebie profile preferencji i następnie dostosowywać treści wyświetlanych reklam tak, aby odpowiadały Twoim potrzebom i zainteresowaniom. Jednocześnie informujemy, że nie dokonujemy zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym w oparciu o profilowanie.