Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
MIGAWKA-Program z 05.07.20
W pierwszej części audycji zapraszamy do wysłuchania rozmowy z jednym z kuratorów wystawy studentów Akademii Sztuki, przygotowanej z okazji 10-cio lecia szczecińskiej uczelni. Jeszcze wirtualnie, ale dało to nowe możliwości przygotowania ekspozycji. Zreszta, jest wciąż szansa, że jeszcze zobaczymy te zdjęcia "na żywo" - opowiada KED Olszewski z Akademii Sztuki. Potrzebne informacje, gdzie oglądać, znajdziecie tutaj. Z kolei w drugiej części audycji oglądamy zdjęcia prezentowane w kawiarni "bardzo dobrze" nieopodal placu Orła Białego. Związek Polskich Artystów Plastyków zaprasza na ekspozycję "Miejska symbioza". W audycji Autor, Szymon Pater opowiada o swoich inspiracjach i pomyśle na fotografię.
"S jak Szczecin" - tak nazywał się 129. Plener Migawki, który rozpoczęliśmy u stóp Wałów Chrobrego. Swoje zdjęcia wysyłajcie do piątku 19 czerwca

Adres:

migawka@radioszczecin.pl

- Czekamy na maksymalnie 9 kadrów (może być mniej, nie więcej) pokazujących temat oraz maksymalnie 9 zdjęć (może być mniej, nie więcej) z uwiecznionymi uczestnikami Pleneru Migawki, tzw. kulis. Ilości nie łączymy - czyli nie może być tak, że dostajemy 18 kadrów z Pleneru i 0 z uczestnikami albo odwrotnie.

- Wielkość: dłuższy bok 1280 pikseli, proporcja dowolna (może to być więc na przykład kwadrat 1280 na 1280 pikseli lub panorama, byle jej dłuższy bok wynosił 1280 pikseli).

- Nie publikujemy zdjęć na których są adresy komercyjnych stron internetowych czy reklamy zarobkowej działalności osoby fotografującej.

- Maile ze zdjęciami podpisujemy imieniem i nazwiskiem osoby fotografującej.

Uwaga - cały czas zdarza się, że dostajemy za duże bądź za małe zdjęcia, kilka maili z takimi samymi fotografiami, wiadomości są niepodpisane, itd, itp. Prosimy o uwagę przy wysyłaniu zdjęć z Plenerów Migawki, bo wszelkie takie sytuacje utrudniają nam pracę i sprawiają, że zwiększa się ryzyko pomyłki z naszej strony.