Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
MIGAWKA-Program z 25.09.22
W pierwszej części audycji nasz gość, Timm Stütz, zaprasza do Willi Lentza na 30 września, na godzinę 17, aby podsumować ekspozycję o której zresztą mówiliśmy, bo byliśmy na wernisażu wystawy "Człowiek i przestrzeń". Również 30 września odbędzie się w Teatrze Letnim koncert Festiwalu Młodych Talentów - to będzie nasz 145. Plener Migawki. Żebyście zdążyli, to spotkamy się przed obiektem o godzinie 18 (choć można przyjść wcześniej, występy potrwają od godziny 16.10 do 20). Tu znajdziecie informacje o artystach, których zobaczymy. A na koniec audycji już anonsujemy, żebyście zarezerwowali sobotnie wczesne popołudnie 15 października, gdy wybierzemy się na mecz piłkarek Pogoni Szczecin. O szczegółach mówić jeszcze będziemy w kolejnej audycji, to będzie 146. "Sportowy" Plener Migawki.
Wspólnie ze Szczecińską Agencją Artystyczną, organizatorem Festiwalu Młodych Talentów, zapraszamy do ćwiczenia fotografii koncertowej. Tym razem scenerią występów będzie estrada szczecińskiego, wyremontowanego Teatru Letniego imienia Heleny Majdaniec.

Co oczywiste - nie mogliśmy przesunąć terminu koncertu, który rozpocznie się w przyszły piątek 30 września o godzinie 16.10. Zdajemy sobie jednak sprawę, że dla części z Was może to być za wcześnie, być może także będziecie mieli ochotę uczestniczyć w finisażu wystawy w Willi Lentza o godzinie 17 (zapraszamy na niego w audycji z 25 września).

W związku z tym, na 145. Plener Migawki zapraszamy w piątek 30 września na godzinę 18, spotykamy się na górze przed wejściem do Teatru Letniego. Można naturalnie przyjść wcześniej, koncerty, przypomnijmy, zaczynają się o godzinie 16.10 i potrwają do godziny 20.

Oczywiście zaproszeni są wszyscy chętni niezależnie od sprzętu i umiejętności, wstęp na pierwszy dzień Festiwalu Młodych Talentów jest bezpłatny. Fotografować będziemy z widowni, stojąc przed sceną - pamiętajcie, aby mieć uwagę na widzów oglądających koncert.