Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
MIGAWKA-Program z 23.02.20
W pierwszej części audycji spotykamy się z managerem studia foto-team.pl Marcinem Haczykiem. Skoro zapraszamy na 128. Plener Migawki "Wikingowie w S-1" - wspólnie z Drużyną Grodu Trzygłowa - to porozmawialiśmy chwilę o tym, czego możecie się spodziewać po studyjnym spotkaniu. Przede wszystkim - nie ma się czego bać! A w drugiej części audycji odwiedzamy szczecińską Filharmonię, tam można oglądać ekspozycję zdjęć zatytułowaną Roses for Mother. Autor Dominik Tarabański dzieli się refleksjami na temat swojej pracy i tej wystawy.
Wspólnie ze studiem foto-team.pl oraz Drużyną Grodu Trzygłowa zapraszamy na kolejny Plener Migawki z fotografią studyjną. Tym razem spotkamy się w Studiu Koncertowym Radia Szczecin S-1 im. Jana Szyrockiego, tam rozstawimy lampy a pozować nam będą rekonstruktorzy historyczni. Niegdyś - także z pomocą foto-team.pl - zorganizowaliśmy takie spotkanie w Starej Rzeźni na Łasztowni - tu obejrzycie zdjęcia, jak to wyglądało.

A teraz spotkajmy się w sobotę 29 lutego o godzinie 10 przed wejściem do Radia Szczecin od alei Wojska Polskiego. Zrobimy zdjęcie rodzinne i przejdziemy do Studia S-1, gdzie będą przygotowane trzy plany zdjęciowe. Będziecie mieli trzy godziny, do 13, aby spróbować swoich sił w fotografii studyjnej.

Plener jest otwarty dla wszystkich chętnych niezależnie od sprzętu i umiejętności.