Migawka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Migawka
MIGAWKA-Program z 31.05.20
To naturalnie nie pierwsza wizyta Tomasza Lazara w Migawce, ale - co robić (mówiąc nieco żartobliwie), skoro "znowu to zrobił". Czyli zdobył kolejną nagrodę w poważanym konkursie Grand Press Photo, za reportaż w kategorii "Życie codzienne". Bardzo ciekawe to zdjęcia czasu izolacji, zrobione w charakterystycznym (przynajmniej tak nam się wydaje) stylu naszego Gościa. Między innymi o tym rozmawiamy w programie, poza tym oczywiście także o innych projektach Tomasza Lazara, których jest dużo - i które są naprawdę różnorodne.
Dzięki uprzejmości studia foto-team.pl oraz Drużyny Grodu Trzygłowa zaprosiliśmy na spotkanie w Studiu Koncertowym S-1 im. Jana Szyrockiego w Radiu Szczecin. Teraz czekamy na zdjęcia. Wysyłajcie je do piątku 6 marca do godziny 12.

Adres:

migawka@radioszczecin.pl

- Czekamy na maksymalnie 9 kadrów (może być mniej, nie więcej) pokazujących temat oraz maksymalnie 9 zdjęć (może być mniej, nie więcej) z uwiecznionymi uczestnikami Pleneru Migawki, tzw. kulis. Ilości nie łączymy - czyli nie może być tak, że dostajemy 18 kadrów z Pleneru i 0 z uczestnikami albo odwrotnie.

- Wielkość: dłuższy bok 1280 pikseli, proporcja dowolna (może to być więc na przykład kwadrat 1280 na 1280 pikseli lub panorama, byle jej dłuższy bok wynosił 1280 pikseli).

- Nie publikujemy zdjęć na których są adresy komercyjnych stron internetowych czy reklamy zarobkowej działalności osoby fotografującej.

- Maile ze zdjęciami podpisujemy imieniem i nazwiskiem osoby fotografującej.

Uwaga - cały czas zdarza się, że dostajemy za duże bądź za małe zdjęcia, kilka maili z takimi samymi fotografiami, wiadomości są niepodpisane, itd, itp. Prosimy o uwagę przy wysyłaniu zdjęć z Plenerów Migawki, bo wszelkie takie sytuacje utrudniają nam pracę i sprawiają, że zwiększa się ryzyko pomyłki z naszej strony.