Piłkarze Pogoni Szczecin zremisowali bezbramkowo z Cracovią Kraków w 25. kolejce piłkarskiej ekstraklasy. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Piłkarze Pogoni Szczecin zatrzymali się na Pasach w drodze po zwycięstwo w ekstraklasie. Portowcy zremisowali w niedzielę na własnym stadionie z Cracovią Kraków 0:0 w 25. kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Szczecinianie mieli przewagę i powinni zdobyć trzy punkty, ale w 83 minucie sytuację sam na sam z bramkarzem gości zmarnował Jakub Bąk. - Zabrakło trochę szczęścia. Trzeba podnieść głowę do góry. Jedziemy do Zabrza po pełną pulę - zapowiada Bąk.

Gospodarze kończyli mecz w dziesiątkę, bo Adam Frączczak otrzymał czerwoną kartkę (za dwie żółte) w 90 minucie meczu.

Po remisie z Cracovią Pogoń nadal zajmuje szóste miejsce w tabeli ekstraklasy. W kolejnym pojedynku Portowcy zmierzą się w sobotę na wyjeździe z Górnikiem Zabrze.

Wyjściowe składy i relacja z meczu.

Szczecinianie mieli przewagę i powinni zdobyć trzy punkty, ale w 83 minucie sytuację sam na sam z bramkarzem gości zmarnował Jakub Bąk.