To siódmy z rzędu mecz bez porażki Floty na zapleczu ekstraklasy. Fot. Orange sport/x-news
Piłkarze Floty Świnoujście podzielili się punktami z liderem I ligi. Wyspiarze zremisowali w niedzielę na wyjeździe z prowadzącą w tabeli rozgrywek Termaliką Bruk-Bet Nieciecza 1:1.
Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0. Wyrównującego gola dla zespołu trenera Tomasza Kafarskiego zdobył w 77 minucie Marek Opałacz. To siódmy z rzędu mecz bez porażki Floty na zapleczu ekstraklasy. Po raz ostatni Wyspiarze przegrali w lidze 24 sierpnia z GKS-em Katowice.

W tabeli rozgrywek piłkarze ze Świnoujścia po niedzielnym remisie zajmują szóste miejsce. W kolejnym ligowym pojedynku Flota w sobotę spotka się na wyjeździe z czwartym w tabeli Stomilem Olsztyn.

Materiał: Orange sport/x-news