Kolejny horror i wygrana polskich szczypiornistów. Fot. PGNiG/x-news
Reprezentacja Polski szczypiornistów zaserwowała kibicom kolejny dreszczowiec, wygrywając z Rosją 26:25 podczas Mistrzostw Świata w piłce ręcznej mężczyzn.
Całe spotkanie było bardzo wyrównane i żadna z drużyn nie wyszła na zdecydowane prowadzenie. Na przerwę z jednobramkową przewagą 12:13 schodziła reprezentacja Sbornej.

Polacy dzielnie walczyli w drugiej połowie, a w bramce świetnie bronił Sławomir Szmal. To dzięki jego wspaniałej postawie i bramce Adama Wiśniewskiego na minutę przed końcem spotkania, Polacy wyszli na prowadzenie i nie oddali go do końca, wygrywając 26:25.

Kolejny mecz naszej reprezentacji na Mistrzostwach Świata już w czwartek, wtedy to zmierzą się z najsłabszą w grupie Arabią Saudyjską.

Materiał: PGNiG/x-news