Ricardo Nunes strzelił jedną z bramek dla Pogoni Szczecin. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Zwycięstwem 6:0 zakończyło się towarzyskie spotkanie piłkarzy Pogoni Szczecin z drugoligowym zespołem Błękitnych Stargard.
Mecz rozegrano w środę w Szczecinie, na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Pomarańczowej. Zgodnie z planem, do sparingu miało dojść w Pobierowie, ale nadmorskie boiska są skute lodem.

Na boisku w Szczecinie duża niespodzianka. Dotychczas Pogoń w meczach z Błękitnymi męczyła się, przegrywała. W środę podopieczni Czesława Michniewicza mieli dużą przewagę i już po 25 minutach prowadzili 3:0. Kolejne bramki padły po przerwie.

Gole strzelali: Wladimir Dwaliszwili i Łukasz Zwoliński po dwie, Ricardo Nunes i Dawid Kort.

W sobotę Pogoń zagra sparing z Kotwicą Kołobrzeg, też na boisku przy Pomarańczowej, a w najbliższy poniedziałek wyjedzie na obóz do Turcji. Źródło: www.youtube.com/PogonSzczecinSA