Olimpia Szczecin dość niespodziewanie przegrała na swoim stadionie z przedostatnim w tabeli AZS Biała Podlaska 1:2. Fot. MKS Olimpia Szczecin Twitter
Olimpia Szczecin dość niespodziewanie przegrała na swoim stadionie z przedostatnim w tabeli AZS Biała Podlaska 1:2 w sobotnim meczu piątej kolejki rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Honorowego gola dla szczecińskiej jedenastki zdobyła w pierwszej połowie Weronika Szymaszek. To druga z rzędu porażka w ekstralidze ekipy grającej trenerki Natalii Niewolnej i trzeci pojedynek bez zwycięstwa.

W rozgrywkach kobiet nastąpi teraz przerwa ze względu na mecze reprezentacji Polski w różnych kategoriach wiekowych. W kolejnym ligowym spotkaniu piłkarki Olimpii za trzy tygodnie zmierzą się na wyjeździe ze Sztormem Gdańsk.