Siatkarze Espadonu nadal bez zwycięstwa po grze w ekstraklasie. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Przełamania nie było. Siatkarze Espadonu Szczecin nadal bez zwycięstwa na parkiecie w Plus Lidze. Beniaminek rozgrywek przegrał z Czarnymi Radom 1:3 w 7. kolejce.
Pierwsze dwa sety do 20 dla Czarnych. Przebudzenie Espadonu nastąpiło w trzeciej odsłonie wygranej przez zawodników trenera Milana Simojlovića do 27. Niestety, czwartego seta gospodarze rozstrzygnęli na swoją korzyść do 19 i sobotni mecz zakończył się wygraną Czarnych 3:1. To siódma porażka szczecińskiej drużyny na parkiecie, ale wynik jednego z przegranych spotkań ze Skrą Bełchatów został zweryfikowany na korzyść Espadonu, który dzięki temu ma na swoim koncie trzy punkty.

W Espadonie zadebiutował serbski rozgrywający 39-letni Veljko Petković, który w swoim dorobku ma np. złoty medal igrzysk olimpijskich zdobyty w 2000 r. w Sydney.

Szczeciński zespół 14 listopada podejmie drużynę Jastrzębskiego Węgla.