Szczecinianie w zaległym meczu z pierwszej rundy rozgrywek przegrali na własnym parkiecie z Gwardią Opole 25:30. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze ręczni Sandry SPA Pogoni od porażki rozpoczęli tegoroczne występy w Superlidze. Szczecinianie w zaległym meczu z pierwszej rundy rozgrywek przegrali na własnym parkiecie z Gwardią Opole 25:30.
Do przerwy portowcy prowadzili 12:11, ale nie utrzymali korzystnego wyniku po zmianie stron. Zespół grającego trenera Mariusza Jurasika zatrzymał po przerwie bramkarz opolan i reprezentacji Polski Adam Malcher, który popisał się kilkoma znakomitymi interwencjami.

W kolejnym pojedynku Superligi szczypiorniści Sandry SPA Pogoni za tydzień w Szczecinie