Halowi piłkarze Pogoni 04 Szczecin. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Halowi piłkarze Pogoni 04 nie zawiedli i zdobyli komplet punktów w starciu z Czerwonymi Diabłami w ekstraklasie futsalu. Szczecinianie pokonali w niedzielę na wyjeździe Red Devils Chojnice 2:1.
Do przerwy wicemistrzowie kraju przegrywali z ostatnim w tabeli zespołem 0:1. W drugiej połowie do wyrównania doprowadził Mateusz Jakubiak. Zwycięskiego gola, na trzy minuty przed zakończeniem meczu, strzelił kapitan Pogoni Michał Kubik.

To trzecie w tym roku wyjazdowe zwycięstwo Portowców w trzecim spotkaniu rozgrywanym poza Szczecinem. Po sukcesie w Chojnicach zespół trenera Łukasza Żebrowskiego zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

Za dwa tygodnie, w kolejnym meczu ekstraklasy futsalu, Pogoń 04 zmierzy się w Szczecinie z AZS-em Katowice.