Trener Pogoni Maciej Skorża przeciwko Cracovii wystawił najsilniejszą obecnie jedenastkę między innymi z Ricardo Nunesem, Rafałem Murawskim i Łukaszem Zwolińskim oraz nowymi nabytkami Łukaszem Załuską i Tomaszem Hołotą. Fot. www.facebook.com/PogonSA
Piłkarze Pogoni Szczecin pokonali Cracovię Kraków 2:1 w sparingowym meczu rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim.
Do przerwy popularne Pasy prowadziły po golu Mateusza Wdowiaka. Wyrównującą bramkę dla portowców w 82 minucie zdobył Dawid Kort. Zwycięskiego gola w 90 minucie strzelił natomiast Węgier Adam Gyurcso.

W kontrolnym starciu z Cracovią po raz pierwszy w letnim okresie przygotowawczym po wyleczeniu urazu zagrał obrońca Dumy Pomorza Jarosław Fojut. W składzie granatowo-bordowych zabrakło natomiast kontuzjowanych Marcina Listkowskiego, Adama Frączczaka i Bułgara Spasa Deleva. Trener Pogoni Maciej Skorża przeciwko Cracovii wystawił najsilniejszą obecnie jedenastkę między innymi z Ricardo Nunesem, Rafałem Murawskim i Łukaszem Zwolińskim oraz nowymi nabytkami Łukaszem Załuską i Tomaszem Hołotą.

Dla Pogoni był to drugi piątkowy pojedynek kontrolny. Wcześniej we Wronkach na zakończenie zgrupowania szczecinianie grając w większości młodzieżowym składzie wygrali z Piastem Gliwice 3:1. Już za dwa tygodnie piłkarze Pogoni w inauguracyjnym meczu Lotto Ekstraklasy zmierzą się w Szczecinie z Wisłą Kraków.