Piłkarka Olimpii otworzyła wynik czwartkowego pojedynku trafiając do siatki rywalek już w 9. minucie. Fot. www.youtube.com/Pi Sp
Roksana Ratajczyk z Olimpii Szczecin udanie zadebiutowała w reprezentacji Polski w piłce nożnej kobiet. 18-letnia zawodniczka w swoim premierowym występie w kadrze seniorek zdobyła gola w wygranym przez Polki 6:0, towarzyskim meczu z Estonią rozegranym w Ostródzie.
Piłkarka Olimpii otworzyła wynik czwartkowego pojedynku trafiając do siatki rywalek już w 9. minucie. Dwie bramki dla biało-czerwonej kadry strzeliła Patrycja Balcerzak, była zawodniczka Pogoni Szczecin Women. Czyste konto w konfrontacji z Estonią zachowała bramkarka Anna Szymańska z Czarnych Sosnowiec, która wcześniej także reprezentowała barwy szczecińskiej Pogoni.

Polskie piłkarki w kolejnym towarzyskim spotkaniu w poniedziałek w Ostródzie zmierzą się z Grecją. Szkoleniowcem piłkarskiej reprezentacji kobiet jest szczecinianin Miłosz Stępiński, a jego asystentem w kadrze jest grająca trenerka Olimpii Szczecin Natalia Niewolna.