Legia Warszawa rozgromiła Celtic Glasgow 4:1 w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Rewanż za tydzień w Edynburgu.
Mistrz Szkocji prowadził w Warszawie od 8. minuty po trafieniu McGregora. Potem jednak gole strzelali już tylko legioniści. Do przerwy dwie bramki padły po strzałach Miroslava Radovića (10' i 36'), a po przerwie kolejne dołożyli: Michał Żyro w 84' i Jakub Kosecki w doliczonym czasie gry.

Goście całą drugą połowę grali w dziesiątkę. Czerwoną kartkę, za faul na rywalu, jeszcze pod koniec pierwszej połowy zobaczył Ambrose.

Legia nie wykorzystała w drugiej połowie dwóch rzutów karnych. Pechowym strzelcem okazał się kapitan Wojskowych - Ivica Vrdoljak.

Legia, aby awansować do Ligi Mistrzów, po ewentualnym wyeliminowaniu mistrza Szkocji musi przejść jeszcze jedną rundę kwalifikacyjną.