logowanie » Poniedziałek, 26 stycznia 2015 roku.
Radio Szczecin » Wiadomości »

Bałtycka prognoza pogody

Na południu Szwecji, w okolicach Ystad od rana jest słonecznie. W ciągu dnia niebo będzie niemal bezchmurne, jednak bez upałów. Termometry wskażą maksymalnie 22°C. W nocy ma być pogodnie i ciepło do 17°C. W piątek nadal słonecznie i ciepło do 22°C.

Na Bornholmie będzie podobnie. Sporo słońca. Słupek rtęci wskaże 21°C. Noc będzie pogodna z temperaturą do 17°C. Piątek zapowiada się słoneczny z temperaturą 21°C.

W okolicach Kopenhagi błękitne i bezchmurne niebo i tak będzie przez cały dzień. W tej chwili już 18°C a będzie jeszcze cieplej do 25°C. W nocy wciąż pogodnie i 15°C a w piątek znów słońce i 25°C.

Wiadomości

Poniedziałek z opadami deszczu ze śniegiem [WIDEO]Temperatura w regionie od jednego stopnia Celsjusza w m.in. Drawsku Pomorskim, po cztery Szczecinie, Policach i Gryfinie. Po południu w regionie spodziewane są opady deszczu ze śniegiem.» więcej Dwóch mężczyzn zaatakowanych nożem w Świnoujściu32-latek zaatakował nożem dwóch mężczyzn. Jeden z nich trafił do szpitala.» więcej Pociąg jadący z Przemyśla ma ponad 200 minut opóźnienia3,5 godziny po czasie dotrze do Szczecina pociąg PKP Intercity Barbakan. Przyczyną opóźnienia jest kradzież linii trakcyjnej.» więcej Krystyna Janda zachwycona szczecińską filharmoniąArtystka wystąpiła tam w sobotę z koncertem "Piosenki z teatru". W niedzielę na Facebooku opublikowała kilkanaście zdjęć gmachu filharmonii.» więcej Policja wyjaśnia okoliczności ataku rottweilerów na pięciolatkaPostępowanie w sprawie pogryzienia pięciolatka przez agresywne rottweilery prowadzi policja w Dębnie.» więcej Przerwa w zasilaniu na prawobrzeżu SzczecinaZ powodu zerwania przewodu linii średniego napięcia, bez prądu są mieszkańcy ulicy Przodowników Pracy w Szczecinie.» więcej Wygraj konkurs i pojedź z Radiem Szczecin na koncert do BerlinaWracamy z akcją "Radio Szczecin Live in Berlin". Na początek zabierzemy słuchaczy na koncert zespołu Queen z Adamem Lambertem.» więcej Goście Kawiarenki o konflikcie na Ukrainie. Jaka rola Polski?Polska nie powinna wysyłać swoich żołnierzy na Ukrainę i angażować się w militarny konflikt na wschodzie tego kraju - zgodnie uważają zachodniopomorscy politycy - goście "Kawiarenki politycznej" Radia Szczecin.» więcej Szczecin: Chrześcijanie modlą się o jednośćUroczysta Liturgia Słowa w Bazylice Archikatedralnej zakończy w niedzielę Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan w Szczecinie.» więcej Francuzi piszą o szczecińskiej filharmonii. "To klejnot"Opis budynku znalazł się na portalu internetowym tygodnika dla architektów. Relacja zaczyna się słowami – jest piękna i kosztowała tylko 30 milionów euro.» więcej
1234567

FOTOGALERIA

"Ten rząd tak daje popalić, że nie da się żyć" [ZDJĘCIA]
Holenderski rock zabrzmiał w studiu S-1 Radia Szczecin [ZDJĘCIA]
Wielkie wyburzanie na dworcu PKP [ZDJĘCIA]
Ferie w Szczecinie na bogato [ZDJĘCIA]
Pożegnali Edmunda Bałukę, legendę szczecińskich strajków [ZDJĘCIA]
Niesamowite wynalazki zawitały na Regionalny Festiwal Naukowy E(x)plory [ZDJĘCIA]
Wypadek przy szpitalu na Arkońskiej
NATO wyraźniej zaznaczy swoją obecność w Polsce [ZDJĘCIA, WIDEO]
Mieszkańcy o finale WOŚP: "Światełko do nieba to porażka" [ZDJĘCIA, WIDEO]
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy opanowała serca mieszkańców i ulice Szczecina [ZDJĘCIA, WIDEO]
© Polskie Radio Szczecin SA. Wszystkie prawa zastrzeżone. Regulamin korzystania z portalu Polityka prywatności Biuletyn Informacji Publicznej