Ulicami Szczecina biegało dziś ponad 800 zawodników. Fot. Piotr Sawiński [PR Szczecin]
Wcześniej na stadionie przy ul. Litewskiej zaprezentowały się dzieci, które ścigały się na dystansie 400 metrów. - Cieszy mnie, że jest tu tak dużo biegaczy amatorów i fascynatów sportu - powiedział lekkoatleta Bartosz Nowicki. - Widać, że sport powszechny rośnie w siłę i to jest bardzo pocieszające. Najszybszy Polak Tomasz Szymański, który zajął 3 miejsce, stwierdził na mecie, że trasa była trudna. - Z miejsca jestem zadowolony, ale z wyniku w ogóle, bo to czas gorszy o ponad 3 minuty od mojego rekordu życiowego - podsumował. Zobacz zdjęcia.
Relacja Łukasza Kolasy.
Kenijczyk Julius Kilimo wygrał 33. Półmaraton Gryfa. Ulicami Szczecina biegało dziś ponad 800 zawodników. Realizacja: Piotr Sawiński [PR Szczecin]