W jubileuszowym Turnieju Wiosny i Memoriale Anny Kłos-Sulimy wzięło udział blisko 100 gimnastyczek z 11 państw. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Malitina Staniouta wygrała jubileuszowy 40. Turniej Wiosny i 15. Memoriał Anny Kłos-Sulimy w gimnastyce artystycznej w hali Azoty Arena w Szczecinie.
Białorusinka w nagrodę dostała 500 euro. Na podium stanęły także rodaczki piątej zawodniczki ubiegłorocznych mistrzostw świata. Druga była Katsiaryna Halkina a trzecie miejsce zajęła Hanna Baszko.

Najlepsza z reprezentantek Polski Anna Czarniecka z Gdyni była siódma. - Jestem zadowolona. Miałam kontuzję i długą przerwę w trenowaniu. Wystartowałam poprawnie - ocenia Czarniecka.

Ubiegłoroczna zwyciężczyni Marta Nowicka z UKS-u Błękitna Szczecin zajęła 14 miejsce. W jubileuszowym Turnieju Wiosny i Memoriale Anny Kłos-Sulimy wzięło udział blisko 100 gimnastyczek z 11 państw.
Najlepsza z reprezentantek Polski Anna Czarniecka z Gdyni była siódma.