Paweł Lisowski (na pierwszym planie) i Bartosz Flis z Błękitnych Stargard. Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin/Archiwum]
Ryszard Wieczorek. Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Kotwica Kołobrzeg (niebieskie stroje) - Warta Poznań 0:0. Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Aż 6:1 wygrali piłkarze Błękitnych z Gryfem Wejherowo w 18. kolejce rozgrywek II ligi.
Błękitni udanie zrewanżowali się za porażkę na inaugurację sezonu w Wejherowie 1:2. Na swoim boisku strzelanie rozpoczęli już w 3. minucie, gdy do siatki trafił Rafał Gutowski. Po chwili padło wyrównanie, ale tak podrażniło to gospodarzy, że jeszcze przed przerwą do siatki Gryfa trafiali Grzegorz Szymusik, Paweł Lisowski i Bartosz Flis, a w końcówce spotkania dwie bramki zdobył Sebastian Inczewski.

Błękitni są na 5. miejscu w tabeli II ligi piłkarskiej, a za tydzień zmierzą się na wyjeździe z Legionovią Legionowo.

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz Kotwicy Kołobrzeg z Wartą Poznań. Za tydzień Kotwica zagra w Bełchatowie z GKS.