Radio Szczecin Na Wieczór
Radio Szczecin » Radio Szczecin Na Wieczór » ...

O nas

Gospodarze audycji

Joanna Skonieczna
skonieczna@radioszczecin.pl


Konrad Wojtyła
wojtyla@radioszczecin.pl

Janusz Wilczyński
wilczynski@radioszczecin.pl


Wydawcy

Anna Kafel-Dalecka
kafel@radioszczecin.pl

Janusz Wilczyński
wilczynski@radioszczecin.pl

Wojciech Zagaj
zagaj@radioszczecin.pl

Piotr Tolko
tolko@radioszczecin.pl
Research

Sławomir Orlik
orlik@radioszczecin.pl

Karolina Jaskólska
jaskolska@radioszczecin.pl

Paulina Zaremba
zaremba@radioszczecin.pl

Karolina Janiak
janiak@radioszczecin.pl

FOTOGALERIA

Pogoń Szczecin w przeddzień jubileuszu [ROZMOWA]
Jaki będzie los niezależnych księgarni? [ROZMOWA]
75. rocznica wybuchu Powstania w getcie warszawskim [ROZMOWA]
"Ulubiony profesor" - reportaż Małgorzaty Furgi
Obowiązkowe kaski dla najmłodszych rowerzystów?
Parkingowiec pod Rektoratem PUM – pomysł nie wszystkim się podoba
Platforma Obywatelska bojkotuje media publiczne w Zachodniopomorskiem
"Dwanaście kroków" - reportaż Doroty Sokołowskiej
Przedawnienia długów będą szybsze i pewniejsze
CEPIK 2.0 i raport NIK
© Polskie Radio Szczecin SA. Wszystkie prawa zastrzeżone.Regulamin korzystania z portaluPolityka prywatnościBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej "Polityce prywatności".