Radio Szczecin Na Wieczór
Radio Szczecin » Radio Szczecin Na Wieczór » ...

O nas

Gospodarze audycji

Joanna Skonieczna
skonieczna@radioszczecin.pl


Konrad Wojtyła
wojtyla@radioszczecin.pl

Janusz Wilczyński
wilczynski@radioszczecin.pl


Wydawcy

Anna Kafel-Dalecka
kafel@radioszczecin.pl

Janusz Wilczyński
wilczynski@radioszczecin.pl

Wojciech Zagaj
zagaj@radioszczecin.pl

Piotr Tolko
tolko@radioszczecin.pl
Research

Sławomir Orlik
orlik@radioszczecin.pl

Karolina Jaskólska
jaskolska@radioszczecin.pl

Paulina Zaremba
zaremba@radioszczecin.pl

Karolina Janiak
janiak@radioszczecin.pl

FOTOGALERIA

"Droga do domu" - reportaż Małgorzaty Furgi
„Historyczny opis miasta Starego Szczecina (…)” Paula Friedeborna - rozmowa.
Odeszła wielka dama poezji Joanna Kulmowa [ROZMOWA]
Szpitale ujawniają skalę zakażeń wewnątrzszpitalnych [ROZMOWA]
Susza w całej Polsce. Komisje już szacują straty [ROZMOWA]
Debata o problemach gospodarki morskiej podczas Światowych Dni Morza
Spotkanie Donalda Trumpa z Kim Dzong Unem
"Mama plus", czyli emerytury dla matek z czwórką dzieci i więcej
„Jedno pokolenie” -reportaż Anny Kolmer
13. Europejski Festiwal Filmowy w Szczecinie [ROZMOWA]
© Polskie Radio Szczecin SA. Wszystkie prawa zastrzeżone.Regulamin korzystania z portaluPolityka prywatnościBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej "Polityce prywatności".