Radio Szczecin Na Wieczór
Radio Szczecin » Radio Szczecin Na Wieczór » ...

O nas

Gospodarze audycji

Joanna Skonieczna
skonieczna@radioszczecin.pl


Konrad Wojtyła
wojtyla@radioszczecin.pl

Janusz Wilczyński
wilczynski@radioszczecin.pl


Wydawcy

Anna Kafel-Dalecka
kafel@radioszczecin.pl

Janusz Wilczyński
wilczynski@radioszczecin.pl

Wojciech Zagaj
zagaj@radioszczecin.pl

Piotr Tolko
tolko@radioszczecin.pl
Research

Sławomir Orlik
orlik@radioszczecin.pl

Karolina Jaskólska
jaskolska@radioszczecin.pl

Paulina Zaremba
zaremba@radioszczecin.pl

Karolina Janiak
janiak@radioszczecin.pl

FOTOGALERIA

Przepisy aborcyjne [ROZMOWA]
Rzecznik Praw Obywatelskich występuje w imieniu osób, które nie mogą ubiegać się o premię gwarancyjną
W Szczecinie brakuje tanich miejsc hotelowych [ROZMOWA]
"Tworzę się"- reportaż Małgorzaty Frymus
Ksiądz po kolędzie [ROZMOWA]
1% dla OPP [ROZMOWA]
Nowelizacja kodeksu wyborczego [ROZMOWA]
„Jestem magistrem” - reportaż Anny Kolmer
Zapisy do Legii Akademickiej
Komunikacja za darmo dla dzieci
© Polskie Radio Szczecin SA. Wszystkie prawa zastrzeżone.Regulamin korzystania z portaluPolityka prywatnościBiuletyn Informacji Publicznej
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej "Polityce prywatności".