Piłkarki ręczne Pogoni Baltica zdobyły jeden punkt w 14. kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Piłkarki ręczne Pogoni Baltica zdobyły tylko jeden punkt w 14. kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski. Szczecinianki w sobotnim meczu Superligi zremisowały na wyjeździe z Samborem Tczew 19:19, choć do przerwy prowadziły 11:9.
Remis siódemce trenera Adriana Struzika zapewniła w ostatniej minucie Monika Stachowska, która ustaliła końcowy wynik zdobywając bramkę z rzutu karnego.

W tabeli rozgrywek Pogoń Baltica nadal zajmuje szóste miejsce.

Kolejny mecz szczecinianki rozegrają za tydzień. Na wyjeździe zmierzą się z SPR-em Olkusz.