Radio SzczecinRadio Szczecin » Religia na fali

"Pastorałka z Arfikiem". Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
"Pastorałka z Arfikiem". Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
"Szczecińska Pastorałka". Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
"Szczecińska Pastorałka". Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
"Pastorałka na planie gwiazd". Fot. Youtube.com
"Pastorałka na planie gwiazd". Fot. Youtube.com
"Dwa Słowa". Fot. Soundcloud.com
"Dwa Słowa". Fot. Soundcloud.com
W piątek, w Studiu S-1 im. Jana Szyrockiego Polskiego Radia Szczecin odbędzie się wyjątkowy, świąteczny koncert wykonawców tegorocznych pastorałek.
Podczas koncertu "Szczecińskie Pastorałki 2012" wystąpią: grupa "Arfik" z radiową "Pastorałką z Arfikiem"; Olek Różanek z zespołem, którzy wykonają "Pastorałkę na planie gwiazd"; Sylwester Ostrowski, przy wsparciu m.in. perkusisty Newmana T. Bakera i wokalistki Angeliki Anozie zagra jazzową "Szczecińską Pastorałkę", a zespół Kasia Buja zaprezentuje swoje "Dwa Słowa", które nagrał przy współpracy z Łobuzami Jezusa.

Organizatorami koncertu są: Szczecińska Agencja Artystyczna, Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa, Polskie Radio Szczecin i Miasto Szczecin. Pomysłodawcą całego przedsięwzięcia jest Sylwester Ostrowski.

Koncert odbędzie się w piątek, 21 grudnia o godz. 17:00 w Studiu S1 Radia Szczecin. Wstęp wolny.

"Pastorałka na planie gwiazd":


"Dwa Słowa":

"Pastorałka z Arfikiem.
"Szczecińska Pastorałka".

Zobacz także

2013-03-08, godz. 19:08 Wiemy, kiedy rozpoczną się wybory papieża Konklawe rozpocznie się 12 marca po południu - zdecydowali kardynałowie po piątkowej kongregacji. Decyzja została ogłoszona przez Watykan w piątym dniu obrad Kolegium Kardynalskiego. » więcej 2013-03-03, godz. 16:01 Benedykt XVI nie przyspieszył kanonizacji JP2 Tuż przed swą abdykacją Benedykt XVI odmówił przyspieszenia procesu kanonizacyjnego Jana Pawła II. » więcej 2013-03-01, godz. 19:08 Najdłuższa flaga w Polsce w hołdzie Żołnierzom Wyklętym [ZDJĘCIA, WIDEO] Około tysiąca osób wzięło udział w szczecińskim marszu w hołdzie Żołnierzom Wyklętym. Tak określa się antykomunistyczną partyzantkę działającą po II wojnie światowej w naszym kraju. » więcej 2013-03-01, godz. 08:23 Były marszałek o konkordacie i Janie Pawle II Konkordat cały czas spełnia swoją funkcję - uważa dr Józef Zych. Były marszałek Sejmu RP gościł w czwartek w Szczecinie. Na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Szczecińskiego opowiadał o trudnościach, jakie były w Polsce przed… » więcej 2013-02-28, godz. 21:16 Dziękujemy Benedyktowi. Kościół modli się o nowego papieża Od 20 w czwartek Kościół katolicki czeka na nowego papieża. Rozpoczął się okres sede vacante, czyli 'pusty tron'. Szczecinianie w katedrze dziękowali za blisko 8 lat pontyfikatu Benedykta XVI, który zrezygnował z urzędu. » więcej 2013-02-27, godz. 15:21 Dylematy moralne? Pomoże zespół kapłanów Penitencjarię Archidiecezjalną powołał metropolita szczecińsko-kamieński, abp Andrzej Dzięga. Pod tą nazwą działać będzie zespół teologów i etyków, który ma pomóc wiernym w rozwiązywaniu dylematów etyczno-moralnych. » więcej 2013-02-25, godz. 12:13 Wielkie szycie w Szczecinie. Efekty zobaczymy w piątek [ZDJĘCIA] To będzie prawdopodobnie najdłuższa flaga w Polsce. W poniedziałek zaczęli szyć ją szczecinianie. » więcej 2013-02-24, godz. 14:59 Benedykt XVI dziękuje Polakom Dziękuję wam za pamięć i dowody bliskości, które otrzymuję od was w tych dniach, a szczególnie za modlitwy - powiedział po polsku papież podczas ostatniej przed czwartkową abdykacją modlitwą Anioł Pański. » więcej 2013-02-23, godz. 13:00 Będzie odstępstwo od tradycji przy konklawe 40-osobowa ekipa przygotowuje już Kaplicę Sykstyńską w Watykanie do konklawe. » więcej 2013-02-12, godz. 09:05 Rzecznik kurii: Nie można mówić o słabości papieża Decyzja Benedykta XVI wymagała wielkiej odwagi - tak planowaną rezygnację papieża komentuje ks. Sławomir Zyga. Rzecznik szczecińskiej kurii mówił w 'Rozmowach pod krawatem', że zachowanie głowy Kościoła to dowód odpowiedzialn… » więcej
173174175176177178179