Radio SzczecinRadio Szczecin » O NAS
POLSKIE RADIO SZCZECIN informuje wszystkich pełnomocników komitetów wyborczych, że wnioski o przydział czasu bezpłatnego czasu antenowego przyjmowane będą do dnia 17 sierpnia 2020 r. do godziny 16:00.

Termin ten jest terminem zawitym. Dlatego też, nie jest możliwe dokonanie zawiadomienia, tj. doręczenie wniosku po upływie tego terminu. O dotrzymaniu terminu decyduje data otrzymania wniosku (w przypadku przesyłek pocztowych nie ma znaczenia data stempla pocztowego).
Polskie Radio Szczecin SA posiada do wynajęcia na wyłączność budynek administracyjny w typie willi o powierzchni 725 m2, zlokalizowany w ścisłym centrum, bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta.

Budynek składa się z trzech kondygnacji oraz 100% podpiwniczenia, modernizowany w 2006 roku. W budynku znajdują się recepcja, pomieszczenia biurowe, toalety, a także pomieszczenia nadające się na zaplecze socjalne.

Teren wokół częściowo utwardzony, częściowo zielony, ogrodzony płotem stalowym. Do budynku należy miejsce parkingowe na dwa samochody, a przed budynkiem znajduje się parking Strefy Płatnego Parkowania.

Budynek jest wyposażony w instalacje: wodno-kanalizacyjną, centralne ogrzewanie, instalację ciepłej wody, instalację elektryczną, teletechniczną, przeciwpożarową i przeciwwłamaniową. Obiekt nie jest na sprzedaż.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.
Kontakt pod numerem 693 184 985.