Radio SzczecinRadio Szczecin » O NAS » OGŁOSZENIA, PRZETARGI
Wojska Polskiego 73, Szczecin. Fot. Maciej Papke.
Wojska Polskiego 73, Szczecin. Fot. Maciej Papke.
Wojska Polskiego 73, Szczecin. Fot. Maciej Papke.
Wojska Polskiego 73, Szczecin. Fot. Maciej Papke.
Budynek administracyjny o powierzchni użytkowej 757,65 m2, w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji w ścisłym centrum Szczecina, doskonale skomunikowany z resztą miasta.
Teren wokół budynku jest częściowo utwardzony, częściowo zielony, ogrodzony płotem stalowym. Do budynku należy miejsce parkingowe na dwa samochody, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się parking Strefy Płatnego Parkowania.

Budynek składa się z trzech kondygnacji oraz 100% podpiwniczenia, modernizowany w 2006 roku, częściowo umeblowany. W budynku znajdują się recepcja, pomieszczenia biurowe, toalety, zaplecze socjalne.

Budynek jest wyposażony w instalacje: wodno-kanalizacyjną, centralne ogrzewanie, instalację ciepłej wody, instalację elektryczną, teletechniczną, przeciwpożarową i przeciwwłamaniową. Obiekt nie jest na sprzedaż.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.
Kontakt pod numerem: 693 184 985

Oferty najmu przyjmujemy w formie elektronicznej. Oferta powinna zostać przygotowana na formularzu dołączonym do ogłoszenia, podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania Oferenta i w formie skanu wysłana na adres: wynajem@radioszczecin.pl

Cena najmu: 40 zł netto/m2 powierzchni użytkowej budynku.
Cena najmu wymieniona w ogłoszeniu jest ceną minimalną.

Przy ocenie ofert decydujące znaczenie będzie miała cena oferty oraz rodzaj działalności Oferenta.

Wynajmujący zastrzega sobie prawo do niewybrania żadnej oferty, bez podania przyczyn. Ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
Zdjęcia: Maciej Papke, montaż: Wojtek Ochrymiuk