Studio S-1
Radio SzczecinRadio Szczecin » Studio S-1

Columbus Jazz Coffee vol.2: „Czas świąt”. Fot. Konrad Nowak
Columbus Jazz Coffee vol.2: „Czas świąt”. Fot. Konrad Nowak
10 grudnia Radio Szczecin zaprasza na wyjątkowy świąteczny koncert, podczas którego odbędzie się m.in. premiera płyty Columbus Jazz Coffee vol.2: „Czas świąt”.
W studiu koncertowym S-1 o muzyczne doznania zadbają wokalistki Jona Ardyn, Maja Koterba i Mania Orwat, a zaakompaniuje im zespół pianistki Asi Gajdy ze specjalnym udziałem znakomitego amerykańskiego perkusisty Erica Allena.

Na koncert zapraszają: Radio Szczecin oraz sieć kawiarni Columbus Coffee, a partnerem wydarzenia jest Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

Wystarczy słuchać Radia Szczecin, by mieć szansę na wygranie wejściówki na ten wyjątkowy koncert.

Album Columbus Jazz Coffee vol.2: „Czas świąt” powstał dzięki współpracy Columbus Coffee, SO Jazz Records i Radia Szczecin, a jego premiera odbyła się 7 grudnia. Na krążku znajduje się dziewięć wspaniałych i nastrojowych utworów o charakterze świątecznym. Jest trochę po polsku, trochę po angielsku, a trochę instrumentalnie.

Na płycie zaśpiewały wokalistki Jona Ardyn, Maja Koterba i Mania Orwat, a zagrał zespół pianistki Asi Gajdy z udziałem znakomitego amerykańskiego perkusisty Erica Allena.

Dochód ze sprzedaży płyt zostanie przeznaczony na wsparcie artystycznie utalentowanej młodzieży z obszarów wiejskich. A to za sprawą Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej, który prowadzi program edukacyjny pod nazwą „Jazzmania”.

Zobacz rozmowę z artystkami w audycji "Trochę kultury".

Zobacz także

2016-01-27, godz. 23:47 CzoBit Orchestra zagrała w "Schodach do nieba" [WIDEO, ZDJĘCIA] W pierwszym w tym roku spotkaniu w cyklu [3x1], w naszym studiu wystąpił polsko-ukraiński zespół CzoBit Orchestra. » więcej 2016-01-26, godz. 15:20 "Jazz for Idiots" Maleńczuka w radiowym studiu S-1 [ZDJĘCIA] Maciej Maleńczuk wystąpi ze swoim nowym projektem w studiu S-1 Radia Szczecin. Muzyk we wtorek zagra koncert z formacją 'Jazz for Idiots'. » więcej 2016-01-02, godz. 20:27 "Dziewczyny" otworzyły Akustyczeń [WIDEO, ZDJĘCIA] Koncert zespołu 'Dziewczyny' rozpoczął ósmą edycje festiwalu Akustyczeń w Szczecinie. Grupa wystąpiła w sobotę w studiu S1 Radia Szczecin. » więcej 2016-01-02, godz. 08:58 Startuje Akustyczeń. Na początek Dziewczyny w S1 [WIDEO] W Szczecinie rusza ósma edycja festiwalu Akustyczeń. Przez najbliższy tydzień odbędzie się ponad dziesięć koncertów. Na początek zespół Dziewczyny. Grupa wystąpi w sobotę w studiu S-1 Radia Szczecin. » więcej 2015-12-23, godz. 23:42 Drogtech zagrał w "Schodach do nieba" [WIDEO, ZDJĘCIA] W grudniowej odsłonie cyklu [3x1], w naszym studiu pojawił się szczeciński producent muzyczny - Drogtech. Rozmowy z muzykiem oraz jego występu można było posłuchać w środowej audycji 'Schody do nieba' w Radiu Szczecin. » więcej 2015-12-22, godz. 15:16 Muzyka elektroniczna w Radiu Szczecin [WIDEO, ZDJĘCIA] W najbliższej odsłonie cyklu [3x1], po raz pierwszy zagości muzyka elektroniczna. Na scenie pojawi się szczeciński producent - Drogtech. Jego występu będzie można posłuchać w środowej audycji 'Schody do nieba' w Radiu Szczecin… » więcej 2015-12-10, godz. 20:55 Świątecznie i jazzowo w Radiu Szczecin [WIDEO, ZDJĘCIA] Świąteczne przeboje zabrzmiały w studiu S1 Radia Szczecin. W czwartek wieczorem odbył się tam koncert z okazji premiery płyty Columbus Jazz Coffee vol.2: 'Czas świąt'. » więcej 2015-12-08, godz. 21:34 Jaka jest polszczyzna na Pomorzu Zachodnim? Debata w S1 [WIDEO, ZDJĘCIA] Język polski używany przez mieszkańców Pomorza Zachodniego ma czystą, wolną od regionalizmów formę - takie wnioski płyną z debaty 'Polszczyzna na Pomorzu Zachodnim', która odbyła się we wtorek wieczorem w Radiu Szczecin. » więcej 2015-12-08, godz. 10:26 Debata o języku polskim w Radiu Szczecin Czy Pomorze Zachodnie ma specyficzny i charakterystyczny dla regionu język? Jak zmieniała się mowa naszego regionu przez lata? Między innymi na te pytania odpowiedzą eksperci podczas wtorkowej debaty w studiu S-1 Radia Szczecin. » więcej
20212223242526