Studio S-1
Radio SzczecinRadio Szczecin » Studio S-1

Agnieszka Wilczyńska i Andrzej Jagodziński Trio. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Agnieszka Wilczyńska i Andrzej Jagodziński Trio. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Agnieszka Wilczyńska i Andrzej Jagodziński Trio w składzie: Adam Cegielski i Czesław "Mały" Bartkowski wystąpili w sobotę w studiu S-1 im. Jana Szyrockiego Polskiego Radia Szczecin podczas 12. szczecińskich Zmagań Jazzowych.
Według Jazz Top Agnieszka Wilczyńska od kilku lat uznawana jest za jedną z najlepszych wokalistek jazzowych w Polsce. Absolwentka Państwowej Średniej Szkoły Muzycznej w Szczecinie. W 1998 roku ukończyła z wyróżnieniem studia wokalne na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. W lutym tego roku wystąpiła z Trio Andrzeja Jagodzińskiego na Festiwalu Polskiego Jazzu w Moskwie.

W trakcie Zmagań Jazzowych wystąpili także Jan "Ptaszyn" Wróblewski wraz z towarzyszącymi mu muzykami oraz amerykański kontrabasista - Essiet Okon Essiet. 12. edycja odbywa się pod hasłem "Poczuj puls miasta!". Organizuje je Stowarzyszenie Orkiestra Jazzowa.

Więcej na stronie www.radioszczecin.pl/zmagania.

Zobacz także

2013-08-03, godz. 14:01 Widzieliście takie meble? Mamy takie na wystawie Blat z pociętych kabli, kanapa ze starych złączek i stolik z szafki energetycznej - taką nietypową wystawę można od soboty oglądać w studiu S1 Radia Szczecin. » więcej 2013-06-11, godz. 11:02 Nowy i nietypowy krążek szczecińskich raperów Na rynek trafiło właśnie DVD z zapisem koncertu hip-hopowego duetu - Łony i Webbera z zespołem The Pimps, który w kwietniu odbył się w studiu S-1 Radia Szczecin. » więcej 2013-05-26, godz. 19:41 Premiera w Radiu Szczecin, czyli Leoszewski z Majem [ZDJĘCIA, WIDEO] Kompozytor, piosenkarz i lider słynnego zespołu "Sklep z ptasimi piórami" - Ryszard Leoszewski wraz z poetą Markiem Majem wystąpili w niedzielę w studiu koncertowym Radia Szczecin. » więcej 2013-05-19, godz. 20:59 Kaszubski folk w Studiu Koncertowym S-1 [ZDJĘCIA] W ramach cyklu koncertów "Sail Szczecin - Płyńmy do Szczecina" w niedzielne popołudnie w Radiu Szczecin wystąpił zespół Fucus. » więcej 2013-04-28, godz. 21:23 Raperzy odmienili studio S-1 [ZDJĘCIA, WIDEO] To był znakomity koncert - mówili zgodnie widzowie podczas koncertu Łony i Webbera z zespołem The Pimps w Studiu S-1 Radia Szczecin. » więcej 2013-04-21, godz. 17:34 Szanty po katalońsku w Radiu Szczecin [ZDJĘCIA, WIDEO] Kataloński zespół A Cau D'Orella, który wykonuje zarówno klasyczne szanty, jak i dawne pieśni żeglarskie, wystąpił w niedzielę w Studiu Koncertowym im. Jana Szyrockiego Radia Szczecin. » więcej 2013-04-20, godz. 18:17 Imany w Radiu Szczecin [ZDJĘCIA] Francuska piosenkarka, Imany, udzieliła ekskluzywnego wywiadu w Radiu Szczecin. Zgromadzoną w studiu koncertowym S1 publiczność zachwyciła mocnym głosem i urodą. » więcej 2013-04-08, godz. 20:53 Wokalista zespołu Coma bez prądu [ZDJĘCIA, WIDEO] Piotr Rogucki wystąpił w poniedziałek w ramach cyklu "Szczecin unplugged". W studio koncertowym Radia Szczecin można było usłyszeć utwory z dwóch solowych albumów artysty. » więcej 2013-03-17, godz. 18:07 To była gratka dla miłośników szant [ZDJĘCIA, WIDEO] Zespoły Atlantyda i Happy Crew wystąpiły w niedzielę w studiu S1 Radia Szczecin. Była to kolejna odsłona Sail Szczecin - serii koncertów o morzu. » więcej
37383940414243