Deszczowa pogoda i niska temperatura - rozgrywki piłkarskie odwołane. Te miały odbyć się w niedzielę w ramach Mini Mundialu 2015 w Nowogardzie.
Uczestnicy otrzymali upominki i na pocieszenie, organizatorzy zorganizowali rzuty karne. Mini Mundial w Nowogardzie został przełożony na 21 maja.
Wyniki sobotnich zawodów w Choszcznie:
Kategoria 3-4 klasa Szkoły Podstawowej:
1. Nigeria SP 3 Choszczno
2. Szwecja SP 1 Choszczno
3. Trynidad i Tobago SP Korytowo
Kategoria 5-6 klasa Szkoły Podstawowej:
1. Islandia SP 1 Choszczno
2. Austria SP Zamęcin
3. Brazylia SP Choszczno
Kolejny Mini Mundial już 14 maja w Świnoujściu, 15 maja w Wolinie, a 16 maja w Dobrej Szczecińskiej 17 w Kołbaskowie.
Poczytaj o Mini Mundialu, zobacz zdjęcia i terminarz.
Zobacz także
2015-05-03, godz. 18:54
Bohaterowie nagrodzeni. Wielka feta dla piłkarzy Błękitnych [ZDJĘCIA]
100 tysięcy złotych od władz Stargardu, symboliczny puchar od sponsorów oraz wielkie brawa od kibiców dostali piłkarze Błękitnych za występy w tegorocznej edycji Pucharu Polski. W zamian rozdali mnóstwo autografów.
» więcej
2015-05-03, godz. 16:48
Niemiecki triumf młodych piłkarzy Arkonii
Arkonia Szczecin wygrała w przygranicznym Penkun 28. Niemiecko-Polski turniej piłki nożnej dzieci.
» więcej
2015-05-03, godz. 16:42
Worek medali pływaków MKP Szczecin
Zawodnicy MKP Szczecin dziewięciokrotnie stanęli na podium w zawodach Grand Prix Pucharu Polski w pływaniu zakończonych w Gorzowie Wielkopolskim.
» więcej
2015-05-03, godz. 15:19
Golfowa majówka na polu w Binowie [ZDJĘCIA]
World Amateur Golfers Championship - czyli eliminacje amatorskich mistrzostw świata oraz turniej Diners Club Trophy trwają na polu w Binowie.
» więcej
2015-05-03, godz. 08:47
Bokserska walka stulecia dla Mayweathera [WIDEO]
Pięściarski pojedynek wszech czasów dla Floyda Mayweathera. Niepokonany na zawodowych ringach Amerykanin wygrał ten pojedynek jednogłośnie na punkty.
» więcej