Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
21 kwietnia wznowione zostaną rozgrywki IV ligi prowadzone przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej. Trzy dni później do rywalizacji powrócą niższe klasy rozgrywkowe - od V ligi do B-klasy włącznie.
Powrót do rywalizacji ligowej, to efekt luzowania części obostrzeń pandemicznych - przyznaje Dariusz Królikowski z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie. Dodaje, że największym problemem pozostają jednak mecze Pucharu Polski. - Obecnie skupiamy się na tym, żeby rozegrać ligowe mecze. Jak będzie gdzieś możliwość wstawienia terminów pucharowych, to wtedy będziemy to robili. Ważniejsza jest dla nas teraz sprawa rozegrania ligi, żeby awans i spadki były w normalnych warunkach, żeby nikt nie miał pretensji, że zabrakło mu jednego czy dwóch meczów do utrzymania lub awansu - tłumaczy Królikowski.

ZZPN nie wyklucza rozegrania zaległych sześciu kolejek pucharowych w lipcu, tak aby najpóźniej na początku sierpnia wyłonić reprezentanta naszego okręgu w rozgrywkach centralnych.
Powrót do rywalizacji ligowej, to efekt luzowania części obostrzeń pandemicznych - przyznaje Dariusz Królikowski z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie. Dodaje, że największym problemem pozostają jednak mecze Pucharu Polski.

Zobacz także

2021-05-16, godz. 08:28 Mecz z Rakowem, dekoracja medalowa, a potem feta na Odrze Piłkarze Pogoni rozegrają w niedzielę ostatni mecz w tym sezonie ekstraklasy. Rywalem szczecinian będzie wicemistrz kraju i zdobywca Pucharu Polski Raków Częstochowa. » więcej 2021-05-15, godz. 13:25 Olimpia gra z KKP Bydgoszcz Piłkarki nożne Olimpii w 'zimną Zośkę' chcą rozgrzać kibiców dobrym i zwycięskim meczem w ekstralidze kobiet. Szczecinianki zmierzą się z KKP Bydgoszcz w 20 kolejce spotkań. » więcej 2021-05-15, godz. 10:48 Ostatni mecz Pogoni. Bez dwóch obrońców, ale jest też powrót Dodatkowa pula biletów na na niedzielny mecz Pogoni Szczecin z Rakowem Częstochowa została wyprzedana. W spotkaniu tym Portowcy wystąpią bez dwóch podstawowych obrońców - bez pauzującego za żółte kartki Portugalczyka Luisa Maty… » więcej 2021-05-15, godz. 09:05 Zakończenie sezonu Pogoni i ostatnie bilety wyprzedane 60 biletów na mecz piłkarzy Pogoni z Rakowem w ekstraklasie trafiło w sobotę do sprzedaży. To ostatnie wejściówki przygotowane dla kibiców szczecińskiej drużyny. Zostały już wyprzedane. » więcej 2021-05-14, godz. 17:29 20 lat po wicemistrzostwie Polski Pogoni Szczecin. Przeżyjmy to jeszcze raz [WIDEOREPORTAŻ] W piątek odbyła się premiera wideoreportażu Radia Szczecin 'Pogoń 01'. To historia o tym, jak turecki biznesmen Sabri Bekdas przejął klub, kupił kilkunastu zawodników i drużyna w 2001 roku zdobyła drugie i ostatnie do tej pory wicemistrzostwo… » więcej
1234567