Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarze Pogoni Szczecin przygotowania do nowego sezonu ekstraklasy i występów w Lidze Konferencji Europy rozpoczną 14 czerwca.
Zgodnie z tradycją, pierwsze dwa dni piłkarze spędzą na testach medycznych. Gdy już zawodnicy zostaną dokładnie zbadani, to rozpoczną treningi na boisku. 23 czerwca Portowcy rozpoczną zgrupowanie w Opalenicy. Podczas pobytu w ośrodku, gdzie od poniedziałku trenować będzie piłkarska reprezentacja Polski szykująca się do Mistrzostw Europy, Duma Pomorza rozegra trzy mecze sparingowe.

W Opalenicy ekipa trenera Kosty Runjaića będzie trenować do 3 lipca. Po powrocie do Szczecina, granatowo-bordowi będą szlifować formę na klubowych obiektach. W planach jest także rozegranie jeszcze jednej gry kontrolnej. 22 lipca Pogoń zadebiutuje w Lidze Konferencji Europy rozgrywając pierwszy mecz w 2 rundzie eliminacji. Rewanżowe pucharowe spotkanie rozegrane zostanie 29 lipca. Przed pucharowym rewanżem piłkarze Pogoni Szczecin w niedzielę 25 lipca zainaugurują nowy sezon ekstraklasy.
Relacja Artura Dyczewskiego.

Zobacz także

1234567