Piłkarki ręczne Pogoni Baltica przegrały w Szczecinie z Energą AZS Koszalin. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Derby województwa zachodniopomorskiego w Superlidze dla piłkarek ręcznych Energi AZS Koszalin. W środę szczypiornistki Pogoni Baltica Szczecin przegrały we własnej hali z koszaliniankami 24:25.
Do przerwy Pogoń Baltica prowadziła 11:10, ale już w drugiej połowie skuteczniejsze były zawodniczki Energi AZS.

Do remisu w końcowych sekundach meczu mogła doprowadzić Małgorzata Stasiak, ale jej rzut obroniła Izabela Czarna.

Po niezwykle emocjonującym pojedynku kapitan Pogoni Baltica - Monika Głowińska - pogratulowała wygranej akademiczkom i przyznała, że szczecinianki popełniły zbyt dużo błędów, aby myśleć o sukcesie.

Pomimo porażki w derbowym spotkaniu, piłkarki ręczne Pogoni Baltica utrzymały się na czwartym miejscu w tabeli rozgrywek o mistrzostwo Polski.