Do przerwy zespoły remisowały 13:13. W 52. minucie szczecinianki objęły prowadzenie 27:22. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Piłkarki ręczne Pogoni Baltica pokonały Galiczankę Lwów 29:28 w pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Challenge. Mecz odbył się w szczecińskiej hali przy ul. Twardowskiego.

Kapitan Pogoni Baltica, Monika Głowińska zapewnia, że duży udział w sukcesie mieli szczecińscy kibice.

- Doping był niesamowity i z tego miejsca wielkie podziękowanie dla kibiców i to zwycięstwo dedykuję właśnie im - mówi Głowińska.

O awansie do finału zdecyduje rewanż, który odbędzie się w następną sobotę we Lwowie.