Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Zwycięstwem 32:25 zakończyło się spotkanie szczypiornistek Pogoni Baltica Szczecin z KPR Jelenia Góra.
Szczecinianki odniosły piąte zwycięstwo z rzędu i nadal są w czołówce rozgrywek o mistrzostwo Polski.

Do przerwy wicemistrzynie Polski prowadziły 16:15. Efektowną wygraną zawodniczki trenera Adriana Struzika zapewniły sobie w ostatnim kwadransie sobotniego spotkania. - Fajnie to wyglądało, choć w pierwszej połowie w obronie było trochę błędów. Liczy się jednak wynik końcowy i fakt, że pierwszą rundę kończymy zwycięstwem - mówiła Kamila Szczecina, kołowa Pogoni.

W Superlidze nastapi teraz przerwa ze względu na przygotowania i udział reprezentacji Polski w grudniowych Mistrzostwach Europy w Szwecji. Do ligowych zmagań szczypiornistki powrócą 7 stycznia.