Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Piłkarki ręczne Pogoni Baltica. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarki ręczne Pogoni Baltica. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Pogoń Baltica kompletuje skład piłkarek ręcznych na nowy sezon Superligi.
W szczecińskim klubie nadal będzie grać Karolina Kochaniak, która ostatnio została powołana do nowo utworzonej reprezentacji Polski B. Utalentowana 21-letnia rozgrywająca przyznaje, że pomimo ofert z innych klubów i początkowych wątpliwości postanowiła pozostać w Pogoni Baltica.

- Na początku były oferty, to jest normalne. Związałam się tutaj na dwa lata, ale jak na razie tego nie żałuję. Wydaje mi się, że jest to dobra decyzja. Wszystko idzie w dobrym kierunku i mam nadzieję, że tak zostanie. W przyszłym sezonie chcę potwierdzić, że idę cały czas do przodu. Mam nadzieję, że będzie tylko dobrze - mówi Kochaniak.

Szczeciński klub pozyskał także bramkarki Martę Wawrzynkowską oraz Natalię Krupę. Wcześniej kontrakt podpisała także reprezentantka Polski Natalia Nosek, która grać będzie w ekipie wicemistrzyń kraju od nowego sezonu. Z zespołu odejdzie natomiast po zakończeniu zmagań w Superlidze bramkarka Adrianna Płaczek, która grac będzie we Francji.
Utalentowana 21-letnia rozgrywająca przyznaje, że pomimo ofert z innych klubów i początkowych wątpliwości postanowiła pozostać w Pogoni Baltica.

Zobacz także

2345678