Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin zmierzą się z Vistalem Gdynia. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin zmierzą się z Vistalem Gdynia. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarki ręczne Pogoni Baltica Szczecin rozpoczynają występy w grupie mistrzowskiej Superligi walczącej o medale mistrzostw Polski. W niedzielę, w swoim pierwszym meczu, zmierzą się na wyjeździe z liderem ligi Vistalem Gdynia.
Ekipa trenera Adriana Struzika ma sześć punktów straty do gdynianek i jeżeli chce stanąć na podium na koniec rozgrywek, to w niedzielę musi wygrać. Skrzydłowa szczecińskiej siódemki Patrycja Królikowska zapewnia, że Pogoń zaskoczy lidera i zdobędzie komplet punktów.

- Zrobimy wszystko, żeby udało się wygrać ten mecz. Pokazałyśmy ostatnio, że dobrze gramy i że bez problemu możemy odnieść zwycięstwo. Planujemy zaskoczyć przeciwniczki i mam nadzieję, że to się uda - mówi Królikowska. - Emocje będą ogromne. Mamy trochę gorszą sytuację, jeżeli chodzi o punkty, ale zrobimy wszystko, by wygrać i zdobyć medal.

Spotkanie szczypiornistek Vistalu z Pogonią Baltica Szczecin rozpocznie się o godzinie 18 w Gdyni.
Skrzydłowa szczecińskiej siódemki Patrycja Królikowska zapewnia, że Pogoń zaskoczy lidera i zdobędzie komplet punktów.

Zobacz także

2345678