Siatkarki Chemika Police pojechały do niemieckiego Schwerina, gdzie przez dwa dni będą wspólnie trenować z zespołem Schweriner SC. Ekipa trenera Jakuba Głuszaka rozegra także sparingowy mecz z mistrzyniami Niemiec.
Pobyt w Niemczech i sparingo-treningi ze Schweriner SC są elementem przygotowań policzanek do zmagań w rozgrywkach o mistrzostwo Polski oraz Lidze Mistrzyń.
W niedzielę siatkarki Chemika zmierzą się w Łodzi z prowadzącym w tabeli rozgrywek ŁKS-em, natomiast 10 stycznia w Koszalinie zagrają z Dynamem Kazań w Lidze Mistrzyń.
W niedzielę siatkarki Chemika zmierzą się w Łodzi z prowadzącym w tabeli rozgrywek ŁKS-em, natomiast 10 stycznia w Koszalinie zagrają z Dynamem Kazań w Lidze Mistrzyń.
Zobacz także
2016-12-04, godz. 19:26
Chemik wygrał, ale stracił punkt na swoim parkiecie [ZDJĘCIA]
Mała niespodzianka w ekstraklasie siatkarek. Chemik Police namęczył się w meczu z Impelem Wrocław i dopiero po 140 minutach walki wygrał 3:2.
» więcej
2016-12-04, godz. 08:58
Chemik zagra o lidera
Odnieść dziewiąte zwycięstwo i odzyskać pozycję lidera to cel siatkarek Chemika Police na niedzielny mecz z Impelem Wrocław w Orlen Lidze.
» więcej
2016-11-30, godz. 19:40
Chemik zasłużył na pierniki po meczu
Siatkarki Chemika Police zasłużyły na toruńskie pierniki po meczu z Budowlanymi Toruń w Orlen Lidze.
» więcej
2016-11-30, godz. 17:31
Dodatkowa motywacja dla siatkarek Chemika
Siatkarki Chemika Police będą walczyć w środę o ósme z rzędu zwycięstwo w Orlen Lidze. Mistrzynie Polski na wyjeździe zmierzą się z beniaminkiem rozgrywek Budowlanymi Toruń.
» więcej
2016-11-27, godz. 17:16
Siatkarki Chemika nadal niepokonane!
Siatkarki Chemika Police odniosły siódme z rzędu zwycięstwo w Orlen Lidze. Mistrzynie kraju pokonały w niedzielę w Szczecinie BKS Bielsko-Biała 3:1.
» więcej