Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Faworyt nie zawiódł. Siatkarki klubu Grupa Azoty Chemik Police pokonały Pałac Bydgoszcz 3:0 w setach do 17, 20 i 21 w Tauron Lidze.
To piąte zwycięstwo mistrzyń kraju w szóstym ligowym meczu w tym sezonie. Jak mówi najlepsza zawodniczka niedzielnego spotkania przyjmująca Chemika Martyna Łukasik, bydgoszczanki dzielnie walczyły, ale nie były w stanie wygrać choćby jednego seta.

- Dziewczyny z Pałacu się nie poddawały, ale wiedziałyśmy, że my tutaj chcemy, żeby trzy punkty zostały u nas. One są bardzo ważne, żebyśmy tutaj jak najwięcej zbierały i ich nie traciły. I tak też się stało, zdobyłyśmy trzy punkty. Jesteśmy z tego zadowolone - mówi Łukasik.

Po niedzielnym sukcesie ekipa trenera Jacka Nawrockiego awansowała na drugie miejsce w tabeli. W kolejnym meczu Tauron Ligi siatkarki Chemika Police w piątek na wyjeździe zmierzą się z Radomką Radom.