Siatkarki Grupy Azoty Chemika Police pożegnały się z europejskimi pucharami.
Policzanki przegrały z Reale Mutua Fenera Chieri 2:3 w rewanżowym meczu 1/8 finału Pucharu CEV.

Pierwsze spotkanie w Turynie włoski zespół wygrał 3:1 i awansował do ćwierćfinału tych rozgrywek. W czwartkowym pojedynku rozstrzygnięcie nastąpiło już po dwóch przegranych setach przez Chemika do 20 i 21.

Jak mówi rozgrywająca polickiej drużyny, Marlena Kowalewska, pomimo starań nie udało się sprawić niespodzianki i odnieść zwycięstwa.

Liderki Tauron Ligi zdołały jeszcze w czwartek doprowadzić do remisu 2:2 w setach, ale przegrały tie-break do 13 i uległy Chieri 2:3.

Po odpadnięciu z Pucharu CEV ekipa włoskiego trenera Marco Fenoglio może skupić się teraz na rozgrywkach o mistrzostwo i Puchar Polski.

W kolejnym meczu Tauron Ligi siatkarki Grupy Azoty Chemika Police w niedzielę w Szczecinie zmierzą się z Radomką Radom.
Relacja Artura Dyczewskiego w Wiadomościach o 21.
Jak mówi rozgrywająca polickiej drużyny, Marlena Kowalewska pomimo starań nie udało się sprawić niespodzianki i odnieść zwycięstwa.