Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Ekstraklasa futsalu: Clearex Chorzów - Pogoń 04 Szczecin 2:2. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
W rozgrywkach o mistrzostwo Polski szczecinianie tylko zremisowali na Górnym Śląsku i nadal są mocno zagrożeni spadkiem do I ligi.
Zero-czwórka w piątkowym wyjazdowym meczu zremisowała z Clearexem Chorzów 2:2. Zespół grającego trenera Łukasza Żebrowskiego po bramkach w drugiej połowie Michała Kubika i Łukasza Tubackiego prowadził 2:0, ale nie utrzymał korzystnego wyniku. W końcowych minutach szczecinian od porażki uratował znakomicie broniący Dominik Kubrak.

Po remisie w Chorzowie Pogoń 04 na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu ma dwa punkty straty do 10 Gwiazdy Ruda Śląska i trzy do zajmującego bezpieczne dziewiąte miejsce AZS-u Katowice.

W kolejnym ligowym meczu szczecinianie 25 kwietnia we własnej hali zagrają z Euromasterem Chrobrym Głogów.