Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Pogrom na zakończenie ekstraklasy futsalu. Halowi piłkarze Pogoni 04 przegrali z AZS-em Katowice 4:11 w ostatnim meczu grupy spadkowej.
To szósta z rzędu ligowa porażka szczecińskiej drużyny. Jak mówi jeden z najmłodszych zawodników zero-czwórki Daniel Czepielewski, Portowcy w sobotnim starciu grali w osłabionym składzie, co skrzętnie wykorzystali akademicy z Katowic.

- Skład odbiegał od normy i nie wszystko poszło tak, jak zakładaliśmy przed meczem. Ambicji nie brakowało nikomu z nas, ale w ostatnich minutach zabrakło sił. Niektórzy zawodnicy grali praktycznie cały mecz. Straciliśmy za dużo bramek i mam nadzieję, że wszystko lepiej potoczy się w meczu barażowym za tydzień - powiedział Czepielewski.

Pogoń 04 zakończyła rozgrywki o mistrzostwo Polski na 11 miejscu i o prawo gry w ekstraklasie futsalu w nowym sezonie musi walczyć w barażowych meczach z pierwszoligowym Constractem Lubawa. Pierwszy mecz zostanie rozegrany za tydzień w Lubawie. Rewanżowe barażowe spotkanie futsalistów zero-czwórki odbędzie się 9 czerwca w Szczecinie.
Jak mówi jeden z najmłodszych zawodników zero-czwórki Daniel Czepielewski, Portowcy w sobotnim starciu grali w osłabionym składzie, co skrzętnie wykorzystali akademicy z Katowic.

Zobacz także

1234567