Siatkarze Espadonu Szczecin przegrali w Nysie i stracili pozycję lidera I ligi. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Siatkarze Espadonu Szczecin przegrali w Nysie i stracili pozycję lidera I ligi. W środę drużyna serbskiego trenera Dejana Brdovića uległa Stali Nysa 2:3 w meczu ósmej kolejki rozgrywek.
Szczecinianie pierwszego seta przegrali do 23, ale dwie kolejne partie zakończyli sukcesem do 13 oraz do 18 i objęli prowadzenie w meczu 2:1.

Stal czwartego seta rozstrzygnęła na swoją korzyść do 21 i o losach pojedynku zadecydował tie-break wygrany przez drużynę z Nysy do 14.

W sobotę w kolejnym ligowym meczu siatkarze Espadonu zmierzą się ze Ślepskiem Suwałki.