Po niedzielnej porażce Espadon Szczecin nadal zajmuje 15 miejsce w tabeli Plus Ligi. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Szczecinianie, choć walczyli bardzo dzielnie i ambitnie, przegrali z tamtejszą Skrą 0:3 w Plus Lidze.
Pierwszego seta beniaminek rozgrywek przegrał do 23. W drugiej partii ekipa trenera Michała Gogola zdobyła 21 punktów. W trzecim secie ponownie szczecinianie byli bliscy powodzenia, ale ulegli bełchatowianom do 23 i nie powtórzyli wyniku z ćwierćfinału Pucharu Polski, gdzie przegrali ze Skrą 2:3.

Po niedzielnej porażce Espadon Szczecin nadal zajmuje 15 miejsce w tabeli Plus Ligi.

PGE Skra Bełchatów - Espadon Szczecin 3:0 (25:23, 25:21, 25:23)

PGE Skra Bełchatów: Kłos (6), Kurek (13), Gladyr (9), Uriarte (3), Szalpuk (11), Winiarski (12), Milczarek (libero) oraz Wlazły, Janusz.

Espadon Szczecin: Perłowski (7), Kluth (13), Ruciak (9), Wika (9), Kozłowski, Zajder (3), Murek (libero) oraz Wołosz, Mihułka, Depowski (1), Miluszew (3).