Piłkarki nożne ze Szczecina zremisowały w niedzielę pod Wawelem z AZS-em Kraków 2:2 w dziewiątej kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski.
Drużyna grającej trenerki Natalii Niewolnej przegrywała 0:1 i 1:2, ale dwukrotnie niekorzystny wynik dla olimpijek zmieniała Roksana Ratajczyk wykorzystując rzuty karne. Powołana do reprezentacji Polski na towarzyskie mecze z Estonią i Grecją 19-letnia Ratajczyk pierwszą jedenastkę zamieniła na bramkę w 81 minucie, natomiast gola z drugiego karnego strzeliła w czwartej minucie doliczonego czasu gry.

Po tej bramce sędzina prowadząca zawody zakończyła niedzielny pojedynek. Po remisie w Krakowie szczecinianki zajmują 8 miejsce w tabeli rozgrywek. W kolejnym spotkaniu ekstraligi piłkarki nożne Olimpii za tydzień w Szczecinie zmierzą się z Mitechem Żywiec.