Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Już we wtorek piłkarze Błękitnych w Pucharze Polski zmierzą się w Stargardzie Szczecińskim z beniaminkiem ekstraklasy Zagłębiem Lubin. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Błękitnych Stargard Szczeciński doznali pierwszej porażki w drugiej lidze.
Drużyna trenera Krzysztofa Kapuścińskiego przegrała w sobotę na wyjeździe z Okocimskim Brzesko 1:2. Do przerwy stargardzianie po bramce z rzutu karnego Roberta Gajdy prowadzili 1:0. Niestety w drugiej połowie piwosze dwukrotnie trafili do siatki i zdobyli komplet punktów.

W drugiej kolejce drugiej ligi zwycięstwa nie odnieśli także piłkarze Kotwicy, którzy w Kołobrzegu zremisowali z Gryfem Wejherowo 2:2.