Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Fot. www.facebook.com/mkpkotwicakolobrzeg
Fot. www.facebook.com/mkpkotwicakolobrzeg
Kotwica wzmacnia skład na 2 ligę. Nowymi piłkarzami kołobrzeskiej drużyny zostali Sebastian Murawski, Tomasz Kaczmarek i Bartłomiej Kulejewski.
Pochodzący z Kamienia Pomorskiego 28-letni Murawski rozegrał osiem spotkań w ekstraklasie w Pogoni Szczecin a w minionym sezonie występował w 2-ligowej Raduni Stężyca.

W innym drugoligowcu Ruchu Chorzów grał ostatnio Bartłomiej Kulejewski. Mierzący 190 cm wzrostu obrońca wystąpił w 24 spotkaniach, w których strzelił dwa gole i przyczynił się do awansu Niebieskich na zaplecze piłkarskiej ekstraklasy.

Tomasz Kaczmarek nad morze trafił z Olimpii Grudziądz, która walczyła z Kotwą o 2 ligę. Pomocnik w 3 lidze rozegrał 31 spotkań, w których zdobył 10 bramek.

Piłkarze Kotwicy rozpoczęli w poniedziałek przygotowania do rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi. W inauguracyjnych zajęciach kołobrzeskiej drużyny pod wodzą nowego trenera Marcina Płuski wzięło udział 23 zawodników. W piątek w Szczecinie piłkarze Kotwicy Kołobrzeg w sparingowym meczu zmierzą się z Pogonią.

Zobacz także

891011121314