Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
Fot. Przemysław Polanin [Radio Szczecin]
W niedzielę rozgrywki II ligi rozpoczną piłkarze Kotwicy Kołobrzeg. Na początek biało-niebiescy podejmą Stomil Olsztyn. Trener kołobrzeżan zapewnia, że jego zespół jest gotowy do startu sezonu.
Kotwica powraca na drugoligowe stadiony po pięcioletniej przerwie. W pierwszym spotkaniu kołobrzeżanie zmierzą się na własnym stadionie ze Stomilem Olsztyn, który jeszcze w poprzednim sezonie występował w I lidze. Kotwica po awansie przeszła rewolucję kadrową.

Nowy trener Marcin Płuska na przygotowania drużyny do rozgrywek miał zaledwie dwa tygodnie. Szkoleniowiec Kotwy mówi, że jego sztab zdążył też przeanalizować zespół swojego pierwszego rywala.

- Drużyna z Olsztyna po spadku też zmieniła się personalnie. Przyszedł nowy trener Szymon Grabowski, więc skupiliśmy się na tym, jak dotychczas grały jego drużyny. Oglądaliśmy jeden sparing, zebraliśmy informacje z kilku innych springów, więc ta wiedza jest na pewno duża - powiedział Płuska.

Spotkanie na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka rozpocznie się o godzinie 17. Klub sprzedał na ten mecz już ponad 1500 wejściówek, a takiego zainteresowania meczem biało-niebieskich nie było od czasu spadku do trzeciej ligi w 2017 roku. Kotwica prowadzi jeszcze sprzedaż biletów w internecie i zachęca do zakupu wejściówek online, by uniknąć przedmeczowych kolejek przed kasami.
Relacja Przemysława Polanina.

Zobacz także

567891011