2015-05-15, godz. 10:45
Coraz mniej studentów. Ta liczba może być niebezpieczna dla uniwersytetu
Kilka lat temu 35 tysięcy, dziś 15 tysięcy - spada liczba studentów Uniwersytetu Szczecińskiego. To m.in. z powodu niżu demograficznego.
» więcej
2015-05-15, godz. 08:53
Oczekiwania rektora US wobec przyszłego prezydenta i rządu [WIDEO]
Władza powinna mieć przekonanie, że przyszłość Polski zależy także od rozwoju nauki - powiedział w "Rozmowach pod krawatem" rektor Uniwersytetu Szczecińskiego prof. Edward Włodarczyk.
» więcej
2015-05-14, godz. 14:11
Niska frekwencja w wyborach prezydenckich. Durka komentuje [WIDEO]
Połowa Polaków nie poszła głosować i jest to ostrzeżenie dla klasy politycznej - tak frekwencję podczas pierwszej tury wyborów prezydenckich skomentował w "Rozmowach pod krawatem" Andrzej Durka z Polskiego Stronnictwa Ludowego.
» więcej
2015-05-14, godz. 10:54
Durka: Wyborcy nie uwierzyli Jarubasowi [WIDEO]
Adam Jarubas z PSL był kandydatem "zbyt lokalnym", szerzej nieznanym, stąd jego niskie poparcie - tak wyniki I tury wyborów prezydenckich skomentował Andrzej Durka z Polskiego Stronnictwa Ludowego.
» więcej
2015-05-13, godz. 10:04
Wieczorek już wie dlaczego Ogórek nie poszło w wyborach [WIDEO]
Wyborcy SLD zostali w domach, stąd słaby wynik wyborczy kandydatki Sojuszu w wyborach prezydenckich. Taką diagnozę stawia szef partii w Zachodniopomorskiem.
» więcej