Dehumanizacja świata i pęd ku "cywilizacji śmierci" - polityk Konfederacji "nie ma nadziei", że uda się uratować Polaka, którego decyzją sądu i części rodziny odłączono w Wielkiej Brytanii od aparatury podtrzymującej życie.
Marcin Bedka, polityk Konfederacji z naszego regionu, zwraca uwagę, że "tylnymi drzwiami" wprowadza się na świecie "cywilizację śmierci".
- Kwestia eutanazji to pokazuje. To jest wprowadzane bocznymi drogami, ale cały czas jest wprowadzane. Tam, gdzie nie ma wiary i religii, tam pojawiają się właśnie takie wynalazki. Tak uśmiercono całe pokolenia. Na różne sposoby uśmiercano pokolenia w tych krajach, gdzie nie było religii. Teraz mamy dokładnie to samo, tylko nie weszło to tak jak kiedyś to widzieliśmy, bo weszło to siłą, a teraz zmieniono strategię - mówił Bedka.
W opinii lekarzy szpitalnych z Wielkiej Brytanii, Polak doznał poważnych i trwałych uszkodzeń mózgu. Na jego odłączenie od pokarmu i wody zgodziła się żona i dzieci, przeciw jest matka i dwie siostry.
- Kwestia eutanazji to pokazuje. To jest wprowadzane bocznymi drogami, ale cały czas jest wprowadzane. Tam, gdzie nie ma wiary i religii, tam pojawiają się właśnie takie wynalazki. Tak uśmiercono całe pokolenia. Na różne sposoby uśmiercano pokolenia w tych krajach, gdzie nie było religii. Teraz mamy dokładnie to samo, tylko nie weszło to tak jak kiedyś to widzieliśmy, bo weszło to siłą, a teraz zmieniono strategię - mówił Bedka.
W opinii lekarzy szpitalnych z Wielkiej Brytanii, Polak doznał poważnych i trwałych uszkodzeń mózgu. Na jego odłączenie od pokarmu i wody zgodziła się żona i dzieci, przeciw jest matka i dwie siostry.
Dodaj komentarz 7 komentarzy
Wolnościowiec mówiący innym jak mają żyć. Ot, konfederacja w pigułce.
Dżizes! Jakież głupoty gość opowiada :)) Duby smalone i inne farmazony!
A ponoć wykształcony.
Jakby nie wiedział, ze "cywilizacje śmierci", to cywilizacje zbudowane właśnie na religiach. Religiach, które życie doczesne podporządkowują życiu-po-życiu! A więc po ŚMIERCI. Gdy to się trafia na to przysłowiowe łono Abrahama albo robi hop! w ramach reinkarnacji.
Czemu więc (ponoć) wierzący tak się bronią przed pójściem do pana boga swego??? Czyżby nie dowierzali? :)))
Czemu ze śmierci robią coś złego, okropnego? Przecież to wrota do nieba i do (jeśli wierzyć religiom) lepszego życia.
Sama zaś eutanazja to „dobra śmierć” – powodowane współczuciem bezbolesne pozbawienie życia osoby nieuleczalnie chorej i cierpiącej, na żądanie jej lub jej najbliższej rodziny. Czyli - ulżenie cierpieniu. Gdyż NIELUDZKIM BARBARZYŃSTWEM jest skazywanie kogokolwiek na beznadziejne cierpienia.
Jedyne cywilizacje laickie mogą być cywilizacjami życia. Bo koncentrują się na jedynie doczesnym życiu jednostki. Sęk w tym, że to głównie komunistyczne ustroje, a ciężko o komunizmie powiedzieć "cywilizacja" :))
Nawet faszyści mieli swoją religię (Gott mit Uns!)
Omawiana sytuacja nie tylko pokazuje, czym grozi odejście od wiary i religii, ale także, że najbliższa rodzina to więzy krwi.
Na całe szczęście dla świata i dla siebie nie ty o tym decydujesz Janie Nowak
Co za brednie. ile to wojen na świecie było z Bogiem na ustach? Pierwsze z brzegu - Krzyżaków pan pamięta? A inkwizycje i palenie na stosach? A Mieszko I czemu musiał przyjąć chrzest i zrobić z nas kraj katolicki? Serio w tym jest rzecz?
A ci bogobojnie to ile ludzi i plemion wymordowali w Ameryce Południowej? I ci sami bogobojni ile lat wyżynali się z Indianami w drugiej Ameryce? I tylko nie mówcie, że myśmy się bronili! To Europa była tam gościem nie na odwrót
@Stetinensis - jeszcze raz Cie zaklinam, zrób coś z sobą.....
Zobacz także
2021-03-30, godz. 10:27
Wiceminister: Chcemy, żeby szczepienia były prowadzone dużo szerzej
Nowy harmonogram szczepień, przygotowanie do podawania dawek leku większej liczby osób i w łatwo dostępnych punktach. We wtorek na godzinę 15 zaplanowano konferencję premiera Morawieckiego, który poinformuje o szczegółach - mówił…
» więcej
2021-03-29, godz. 10:30
Baltic Pipe elementem dywersyfikacji dostaw. "Jest potrzebny"
Specjalista zarządzania ryzykiem, rektor Uniwersytetu Szczecińskiego o roli gazociągu Baltic Pipe: - Ta inwestycja pozwoli na gospodarczy rozwój Polski - oceniał w "Rozmowach pod Krawatem" profesor Waldemar Tarczyński.
» więcej
2021-03-29, godz. 09:48
Sądowe pozwy przeciwko Akademii Sztuki
Przynajmniej dwa pozwy przeciwko Akademii Sztuki w Szczecinie wpłynęły do sądu pracy w Szczecinie - informacje potwierdza rzecznik prasowy Sądu Okręgowego Tomasz Szaj.
» więcej
2021-03-29, godz. 09:13
Rektor US: Tarcze antykryzysowe istotnym elementem w walce z ekonomicznymi skutkami pandemii
Rządowa pomoc potrzebna, choć gospodarka teraz "jedzie na oparach". Kluczowe wydaje się zaszczepienie i mądre zachowanie Polaków - oceniał w "Rozmowach pod Krawatem" rektor Uniwersytetu Szczecińskiego Waldemar Tarczyński.
» więcej
2021-03-25, godz. 11:02
"Mieliśmy szansę zamknąć sprawę placu Orła Białego"
Szczecińska radna Szymona Hołowni w "Rozmowach pod Krawatem" krytykuje Urząd Miasta za działania w sprawie placu Orła Białego.
» więcej
2021-03-25, godz. 09:24
Czym może zajmować się Radio Szczecin? Przemyślenia szczecińskiej radnej
Szczecińska radna Polski 2050 Szymona Hołowni ma problem. - Radio Szczecin rozdmuchuje konflikt w Akademii Sztuki - mówiła Edyta Łongiewska-Wijas w "Rozmowach pod Krawatem".
» więcej
2021-03-24, godz. 09:56
"Mam głęboką nadzieję, że rząd dobrej zmiany utrzyma większość"
Wierzy, że niezależnie od różnic i dyskusji rząd Zjednoczonej Prawicy utrzyma większość w tej kadencji - mówił w "Rozmowach pod Krawatem" poseł PiS Michał Jach. To odpowiedź na pytanie o konflikt w Porozumieniu Jarosława Gow…
» więcej
2021-03-24, godz. 09:21
Poseł PiS sceptycznie o głosowaniu w sprawie zdjęcia immunitetu Tomaszowi Grodzkiemu
Poseł PiS sceptycznie o głosowaniu w Senacie w sprawie zdjęcia immunitetu Tomaszowi Grodzkiemu: - Platforma Obywatelska i jej koalicjanci pewnie na to nie pozwolą, marszałek Grodzki nie da szans wymiarowi sprawiedliwości na oczyszczenie…
» więcej
2021-03-23, godz. 11:09
Radny PiS krytykuje działania miasta dotyczące utrzymania zieleni
Wzywa do działania ogrodnika miejskiego, zwraca uwagę na wycinki drzew w mieście - radny klubu PiS Marcin Pawlicki w "Rozmowach pod Krawatem" krytykował działania prezydenta i urzędników dotyczące utrzymania stanu zieleni i wycinki…
» więcej
2021-03-23, godz. 09:02
"Są merytoryczne argumenty przeciw budowie wieżowca"
Przede wszystkim mieszkańcy nie chcą w okolicy 18-piętrowego wieżowca - tak o sprawie inwestycji przy ul. Wszystkich Świętych w Szczecinie mówił szef - opozycyjnego w Radzie Miasta Szczecin - klubu Prawa i Sprawiedliwości.
» więcej
2021-03-22, godz. 10:17
Posłanka Nowej Lewicy o przypadkach męskiej macicy oraz co z tego (nie) wynika
Skomplikowane medycznie przypadki osób z macicami - posłanka Nowej Lewicy Małgorzata Prokop-Paczkowska w "Rozmowach pod krawatem" tak wyjaśniała wypowiedź partyjnej koleżanki.
» więcej
2021-03-19, godz. 09:42
Konflikt w Akademii Sztuki. Prorektor komentuje sprawę
To konflikt, który toczy każdą uczelnię, ale on nie zawsze trafia do mediów - powiedział w "Rozmowach pod Krawatem" prorektor ds. artystyczno-naukowych Akademii Sztuki w Szczecinie Mikołaj Iwański o personalnym konflikcie na uczelni…
» więcej
2021-03-18, godz. 10:27
Wraca sprawa budowy wieżowca przy Wszystkich Świętych
Urząd Miasta nie ma nic do ukrycia i działa z pełną otwartością - tak sprawę kontrowersyjnych planów budowy wieżowca w Szczecinie skomentował zastępca prezydenta miasta.
» więcej
2021-03-17, godz. 10:00
Fabryka polimerów dźwignią rozwoju polskich firm
To będzie szansa dla polskich producentów na cięcie kosztów produkcji. Taką możliwość ma im stworzyć nowa fabryka polimerów, którą budują Zakłady Chemiczne Police.
» więcej
2021-03-17, godz. 09:16
Budowa fabryki polimerów zgodnie z planem. Trwa rekrutacja pracowników
Budowa przebiega zgodnie z harmonogramem, trwają już poszukiwania pracowników oraz odbiorców wyprodukowanego w Policach polipropylenu - mówił w środę w "Rozmowach pod Krawatem" Wojciech Wardacki, prezes Zakładów Chemicznych "Police"…
» więcej