Debata samorządowa 2024
Radio SzczecinRadio Szczecin » Debata samorządowa 2024

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Już za niespełna dwa tygodnie wybierzemy radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów. Wybory samorządowe już w niedzielę 7 kwietnia.
Radio Szczecin proponuje słuchaczom, ale też widzom, cykl debat, które, mamy nadzieję, przybliżą Wam kandydatów walczących o fotel prezydenta Świnoujścia, oraz o fotel prezydenta Szczecina, a także kandydatów na radnych Szczecina oraz na radnych województwa zachodniopomorskiego. Przedwyborcze debaty zawsze we wtorki i w czwartki, zawsze o 20:00, tylko w Radiu Szczecin.

Do oglądania zapraszamy na radioszczecin.pl oraz na naszym facebooku.

Terminarz:
26.03 debata kandydatek i kandydatów na prezydenta Świnoujścia
28.03 debata kandydatek i kandydatów na radnych miasta Szczecina
2.04 debata kandydatów na prezydenta Szczecina
4.04 debata kandydatek i kandydatów na radnych województwa zachodniopomorskiego

Zobacz także

2024-03-28, godz. 09:15 Debata w Radiu Szczecin: wybory do szczecińskiej Rady Miasta [WIDEO] 7 kwietnia w wyborach wybierzemy radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów. Dziś druga debata samorządowa w Radiu Szczecin. » więcej 2024-03-27, godz. 08:51 Pomysły na kulturę w Świnoujściu, czyli debata w Radiu Szczecin Spektakle teatralne, kino studyjne albo... imprezy techno - takie pomysły mają kandydaci na prezydenta Świnoujścia na wzbogacenie oferty kulturalnej kurortu dla jego mieszkańców. » więcej 2024-03-27, godz. 07:46 Opieka psychologiczna dla dzieci. Co na to kandydaci na prezydenta Świnoujścia? W budżecie Świnoujścia muszą się znaleźć pieniądze na opiekę psychologiczną dla dzieci z deficytami, które wymagają wsparcia - zgodzili się kandydaci na prezydenta kurortu podczas debaty w Radiu Szczecin. » więcej 2024-03-26, godz. 22:05 Kandydaci na prezydenta Świnoujścia mają pomysły na problem niepłaconych mandatów [WIDEO, ZDJĘCIA] Przywrócenie transgranicznej linii autobusowej, czytelne oznaczenia strefy płatnego parkowania czy też budowa parkingów - to pomysły kandydatów na prezydenta Świnoujścia na rozwiązanie narastającego problemu niepłacenia mandatów… » więcej 2024-03-26, godz. 21:07 Pomysły i opinie kandydatów na fotel prezydenta Świnoujścia [ZDJĘCIA] Nowy układ komunikacyjny czy też bezpłatna komunikacja autobusowa dla mieszkańców Świnoujścia - to pomysły kandydatów na prezydenta nadmorskiego kurortu na poprawę ruchu pojazdów w mieście. Przedstawili je w trakcie dzisiejszej… » więcej 2024-03-26, godz. 10:08 Debata w Radiu Szczecin: wybory na prezydenta Świnoujścia [WIDEO] 7 kwietnia w wyborach wybierzemy radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów. Dziś pierwsza debata samorządowa w Radiu Szczecin. » więcej
12