Debata samorządowa 2024
Radio SzczecinRadio Szczecin » Debata samorządowa 2024

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
7 kwietnia w wyborach wybierzemy radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów. Dziś druga debata samorządowa w Radiu Szczecin.
W naszym studiu spotkają się kandydaci do szczecińskiej Rady Miasta. Trudne pytania zadadzą Anna Arabska-Szmajdzińska i Sebastian Wierciak, a odpowiadać będą:

  • Dorota Kalinowska - Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Służy Ludziom - Trzecia Droga
  • Arkadiusz Lisiński - Komitet Wyboczy Wyborców SZN Szczecin Cała Naprzód
  • Urszula Nawrocka - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica
  • Urszula Pańka - Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska
  • Ewa Peno - Komitet Wyborczy Wyborców Trzecia Droga Szczecin 2050
  • Łukasz Potyrała - Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja i Bezpartyjni Samorządowcy
  • Michał Przepiera - Komitet Wyborczy Wyborców Piotra Krzystka Koalicja Samorządowa
  • Krzysztof Romianowski - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Początek debaty po godzinie 20.00. Zapraszamy do słuchania na naszej antenie, a także do oglądania na radioszczecin.pl, na naszym Facebooku oraz w serwisie YouTube.

Przedwyborcze debaty we wtorki i w czwartki, zawsze o godzinie 20:00, tylko w Radiu Szczecin.

Zobacz także

2024-03-27, godz. 08:51 Pomysły na kulturę w Świnoujściu, czyli debata w Radiu Szczecin Spektakle teatralne, kino studyjne albo... imprezy techno - takie pomysły mają kandydaci na prezydenta Świnoujścia na wzbogacenie oferty kulturalnej kurortu dla jego mieszkańców. » więcej 2024-03-27, godz. 07:46 Opieka psychologiczna dla dzieci. Co na to kandydaci na prezydenta Świnoujścia? W budżecie Świnoujścia muszą się znaleźć pieniądze na opiekę psychologiczną dla dzieci z deficytami, które wymagają wsparcia - zgodzili się kandydaci na prezydenta kurortu podczas debaty w Radiu Szczecin. » więcej 2024-03-26, godz. 22:05 Kandydaci na prezydenta Świnoujścia mają pomysły na problem niepłaconych mandatów [WIDEO, ZDJĘCIA] Przywrócenie transgranicznej linii autobusowej, czytelne oznaczenia strefy płatnego parkowania czy też budowa parkingów - to pomysły kandydatów na prezydenta Świnoujścia na rozwiązanie narastającego problemu niepłacenia mandatów… » więcej 2024-03-26, godz. 21:07 Pomysły i opinie kandydatów na fotel prezydenta Świnoujścia [ZDJĘCIA] Nowy układ komunikacyjny czy też bezpłatna komunikacja autobusowa dla mieszkańców Świnoujścia - to pomysły kandydatów na prezydenta nadmorskiego kurortu na poprawę ruchu pojazdów w mieście. Przedstawili je w trakcie dzisiejszej… » więcej 2024-03-26, godz. 10:08 Debata w Radiu Szczecin: wybory na prezydenta Świnoujścia [WIDEO] 7 kwietnia w wyborach wybierzemy radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów. Dziś pierwsza debata samorządowa w Radiu Szczecin. » więcej 2024-03-25, godz. 15:17 Zapraszamy na debaty w Radiu Szczecin [WIDEO] Już za niespełna dwa tygodnie wybierzemy radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów. Wybory samorządowe już w niedzielę 7 kwietnia. » więcej
12