Samorządowa przeplatanka
Radio SzczecinRadio Szczecin » Samorządowa przeplatanka
17.05 Paweł Mazur - Konfederacja
16.05 Sebastian Bednarski - Lewica Razem
15.05 Łukasz Kadłubowski - Koalicja Obywatelska
14.05 Michał Przepiera - wiceprezydent Szczecina
13.05 Michał Jach - Prawo i Sprawiedliwość
10.05 Agnieszka Zalewska - Bezpartyjni
9.05 Czesław Hoc - Prawo i Sprawiedliwość
8.05 Krzysztof Soska - wiceprezydent Szczecina
7.05 Bartłomiej Sochański - Prawo i Sprawiedliwość
6.05 Marek Kolbowicz - Bezpartyjni
30.04 Edyta Łongiewska-Wijas - Koalicja Obywatelska
29.04 Dariusz Matecki - Prawo i Sprawiedliwość
26.04 Jerzy Sołtysiak - zachodniopomorski wicekurator oświaty
25.04 Dominika Jackowski - Koalicja Obywatelska
24.04 Leszek Duklanowski - Prawo i Sprawiedliwość
23.04 Daniel Wacinkiewicz - wiceprezydent Szczecina
19.04 Tomasz Miler - wiceburmistrz Gryfina
18.04 Łukasz Kadłubowski - Koalicja Obywatelska
17.04 Robert Stankiewicz - Prawo i Sprawiedliwość
16.04 Renata Łażewska - Bezpartyjni
15.04 Dariusz Matecki - Prawo i Sprawiedliwość
12.04 Olgierd Kustosz - Polskie Stronnictwo Ludowe
11.04 Maria Liktoras - Rada Osiedla Warszewo
10.04 Bartłomiej Sochański - Prawo i Sprawiedliwość
9.04 Przemysław Słowik - Koalicja Obywatelska
8.04 Jerzy Sołtysiak - zachodniopomorski wicekurator oświaty
5.04 Łukasz Listwoń - kandydat do Rady Osiedla Drzetowo-Grabowo/Platforma Obywatelska
4.04 Monika Woźniak-Lewandowska - kandydatka do Rady Osiedla Gumieńce/Prawo i Sprawiedliwość
3.04 Jakub Kozieł - Kukiz’15
2.04 Marek Duklanowski - kandydat do Rady Osiedla Świerczewo/Prawo i Sprawiedliwość
1.04 Artur Nycz- Koalicja Obywatelska
29.03 Joanna Pieciukiewicz - przewodnicząca Rady Osiedla Krzekowo-Bezrzecze
28.03 Michał Przepiera - wiceprezydent Szczecina
27.03 Marek Kolbowicz - Bezpartyjni
26.03 Leszek Duklanowski - Prawo i Sprawiedliwość
25.03 Dominika Jackowski - Koalicja Obywatelska
22.03 Krzysztof Romianowski - Rada Osiedla Kijewo
21.03 Patryk Jaskulski - Koalicja Obywatelska
20.03 Renata Łażewska - Bezpartyjni
19.03 Teresa Dera - wójt gminy Dobra
18.03 Dariusz Matecki - Prawo i Sprawiedliwość
15.03 Maciej Szyszko - Bezpartyjni
14.03 Andrzej Kamrowski - przewodniczący Rady Osiedla Gumieńce
13.03 Małgorzata Jacyna-Witt - Prawo i Sprawiedliwość
12.03 Marcin Przepióra - Bezpartyjni
11.03 Łukasz Kadłubowski - Koalicja Obywatelska
45678910