Polscy piłkarze po meczu z Irlandią Północną są w dobrej formie i przeszli już pierwszą odprawę przed spotkaniem z Niemcami. Podczas konferencji prasowej w La Baule lekarz reprezentacji Jacek Jaroszewski mówił, że wszyscy nasi zawodnicy są zdrowi, z jednym wyjątkiem.
Jaroszewski dodawał, że należy liczyć się z tym, że nasz bramkarz nie wystąpi w czwartkowym spotkaniu przeciwko Niemcom. W drugiej połowie spotkania Szczęsny zderzył się też z Łukaszem Piszczkiem. Choć chwilę potem obaj potrzebowali pomocy lekarskiej, nietypowe spotkanie nie okazało się być dla nich groźne. Jak dodawał lekarz kadry, nasi piłkarze dobrze się regenerują.
Po niedzielnym zwycięskim spotkaniu z Irlandią Północną trener Adam Nawałka odwołał poniedziałkowy trening na stadionie. W zamian biało-czerwoni będą mieli zajęcia w hotelowej siłowni.
O ME można też poczytać w naszym serwisie internetowym: radioszczecin.pl/euro.
Tabela grupy C na EURO 2016
x-news
Zobacz także
2016-07-18, godz. 12:18
Torowcy Piasta z medalami
Dwa srebrne medale zdobyli zawodnicy Piasta Szczecin w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy w kolarstwie torowym we Włoszech.
» więcej
2016-07-17, godz. 20:50
Koniec pucharowej przygody Świtu
Piłkarze Świtu Skolwin odpadli z Pucharu Polski. Trzecioligowiec przegrał w rundzie wstępnej tych rozgrywek z drugoligową Polonią Bytom w rzutach karnych 4:5.
» więcej
2016-07-17, godz. 18:56
Tour de France: Majka drugi na 15. etapie [WIDEO]
Rafał Majka zajął drugie miejsce na 15. etapie kolarskiego wyścigu Tour de France. Polak na mecie w Culoz przegrał tylko z Kolumbijczykiem Jarlinsonem Pantano.
» więcej
2016-07-17, godz. 12:30
Piłkarskie święto na Skolwinie
Piłkarze Świtu Skolwin rozpoczynają zmagania w Pucharze Polski. Trzecioligowiec z północy Szczecina zmierzy się w niedzielę z drugoligową Polonią Bytom w rundzie wstępnej Turnieju Tysiąca Drużyn.
» więcej
2016-07-16, godz. 21:13
Nowy lider w Tour de Pologne
Belg Tim Wellens wygrał piąty etap Tour de Pologne z Wieliczki do Zakopanego i został nowym liderem kolarskiego wyścigu.
» więcej